Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Хто вкрав сухпайки у наших військових?

В Житомирі активісти, волонтери та учасники АТО навідалися у військову прокуратуру, аби з’ясувати на якому етапі наразі перебуває розслідування справи із виявленими на території коледжу армійськими сухпайками.


В середині грудня волонтери виявили у приміщенні їдальні одного з житомирських коледжів кілька десятків ящиків з сухпайками, які були закуплені Міністерством оборони у 2015 році. Вони були відкриті та розфасовані за видом продукції: тушонка та консерви – окремо, галети, кава, цукор – окремо.


Підприємця, який орендував приміщення їдальні, де розбирали, а потім все продавали студентам за визначеними цінами, досі не притягнуто до відповідальності. Активісти впевнені, що бізнес «орендаря» процвітав за мовчазної згоди когось з вищих військових чинів і наразі справу навмисно затягують.


Натомість у прокуратурі заявляють, що роблять усе можливе, аби винні були покарані.


За словами Ірини Коцюби, уже відомо, що відповідні «сухі пайки» були вироблені в Козятині і мали бути доставлені на полігон військовим 95-ї та 26-ї бригад. Однак у частинах повідомили, що у них ніяких крадіжок не було.


Активісти і надалі збираються тримати справу на контролі, аби усім причетним не вдалося уникнути відповідальності за скоєне.

Останнє від

Подібні матеріали