Колишній працівник СБУ судиться з системою — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Колишній працівник СБУ судиться з системою

Від редакції: на адресу нашої газети надійшов лист від колишнього працівника СБУ, який вже багато років судиться з системою, яка, на жаль, не хоче змінюватись в нашій країні. За нормами журналістської етики, для публікації цього листа потрібно було б взяти інтерв’ю і в іншої сторони конфлікту, але з багаторічної практики відомо, що офіційне спілкування з чиновниками середньої і нижньої ланки в цьому досить закритому відомстві, може розтягнутись на роки. Тому ми сьогодні публікуємо лист Володимира Купрієнка, та обіцяємо обов’язково надрукувати інформацію щодо позиції СБУ чи адміністративного суду стосовно цієї справи.

«В Житомирському окружному адміністративному суді протягом трьох років розглядалась справа №0670/8110/12 за позовом Володимира Купріяненка до СБУ.
З 2012 року Володимир Купріяненко відстоює право громадян України не виконувати злочинні накази керівництва СБУ часів Януковича та стверджує, що СБУ незаконно використовувала його найману працю з 2009 по 2012 роки.
На стороні СБУ владу Януковича продовжує захищати представник голови СБУ Сергій Малик. Він, не дивлячись на загибель наших патріотів на Майдані, офіційно не визнає владу Януковича злочинною, про що вже писали ЗМІ(можливо адвокат Тетяна Монтян має рацію щодо люстрації?)
Якщо таку думку має представник підконтрольної Президенту СБУ, то чи не змінилась вона у Президента?
СБУ використовує в суді підробні документи, на які голова суду Черноліхов, його заступник Романченко та суддя Попова не звертали уваги.

Хоча ні, спочатку звернули, навіть задовольнили клопотання про призначення почеркознавчої експертизи, але наступного засідання,мабуть змовившись з СБУ та виявивши свою залежність від останніх, різко змінили свою позицію.
І почалося чорне лихо. Підробні документи визнались суддями дійсними без будь-якої експертизи. Про що зазначили троє суддів в постанові суду від 19 травня 2015 року, яку «чомусь» не внесли до єдиного реєстру судових рішень.

До речі,Черноліхов «професійно» затягнув розгляд справи у своєму суді, в якій СБУ звинувачується у злочинній діяльності,на три роки - з 2012 по 2015 роки, давши змогу попередникам-суддям Литвину та Ракаловичу «спокійно» піти на пенсію. Можливо, за таке затягування з обіцянкою вирішити справу на користь «організованого злочинного угрупування під назвою СБУ» він і був призначений головою Житомирського окружного адміністративного суду?

Побоюючись люстрації та контролю громадськості, усі рішення по справі було видалено з державного реєстру судових рішень. Адже деякі з них, мабуть, є явно злочинними.
07 липня 2015 на розгляді справи в Апеляційному суді Житомирської області Житомирський Володимир Купріяненко в черговий раз заявив про підробку та використання СБУ в судах фальшивих документів проти громадян нашої держави та причетність до вказаного вищезазначеного горе-представника СБУ, прихильника влади Януковича, Малика. Після 3-х годинних переконань судді все ж таки призначили почеркознавчу експертизу, провівши у нарадчій кімнаті понад 1,5 години. Малик настільки перелякався, що відразу почав просити додаткової експертизи, чим фактично визнав факт підробки СБУ документів та свою участь у злочині.Та повідомив, що йому нічого боятись кримінальної відповідальності адже минули строки давності.

Отак, черговий прихильник Януковича з переляку здав усе СБУ з потрохами.
На даний час, керівництво Житомирської «контори» шукає «вихід» на керівництво Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Житомирській області з метою схилити судових експертів до завідомо неправдивого висновку.Чи підуть на злочин судові експерти? Питання на даний час залишається загадкою.»

P.S. В минулій публікації на цю тему ми висловлювали сподівання, що після зміни антикорупційного департаменту СБУ щось може змінитись. З того часу змінився вже й очільник відомства, але до низу зміни ще, мабуть, не дійшли…

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.