Затриманий за продаж наркотиків бердичівський поліцейський продовжував працювати в поліції — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Затриманий за продаж наркотиків бердичівський поліцейський продовжував працювати в поліції

Півтора роки тому в Бердичеві було затримано начальника відділу по боротьбі з наркотиками за продаж цих самих наркотиків. Ця справа набула чималого резонансу, адже правоохоронець, який мав боротись з наркозлочинністю, по суті, очолив її.


Слідство вело Хмельницьке управління ДБР і через рік справу передали до Бердичівського суду. В суді з осені минулого року відбулось кілька засідань, але вироку досі не прозвучало.


А що ж робив у цей час обвинувачуваний в тяжкому злочині капітан поліції. Може сидів у СІЗО, як це роблять іноді крадії телефону чи виконавці інших дрібних злочинів? А може його звільнили з поліції і він тихо пішов працювати водієм маршрутки чи слюсарем на завод? Перша версія відпадає одразу, бо на суді він сидів не в «клітці», і приводили його не в кайданках, тож, напевно, вірне друге припущення?


Але подібні припущення зникли після публікації поліцейським своєї декларації про доходи, отримані в 2020 році. Виставив він її в останній день терміну подачі, немов би хотів, щоб її ніхто не бачив, а, можливо, вагався, чи варто її взагалі оприлюднювати.


Адже в декларації чорним по білому написано, що Шатохін Дмитро Миколайович отримав в 2020 році (тобто після свого затримання) на основній роботі в Головному управлінні національної поліції в Житомирській області 214 тисяч 321 гривню заробітної плати. Чи працював він тут цілий рік, важко сказати, адже в декларації є й інформація про отримання якийсь період допомоги по безробіттю, але в цілому сума співставна з зарплатами за рік деяких поліцейських. Тим більше, що в попередній декларації «перед звільненням», поданій ним 11 вересня 2020 року, була вказана сума зарплати 139 тисяч гривень.


По телефону в обласному управлінні не захотіли давати пояснень журналісту та підтвердити чи спростувати інформацію про те, що обвинувачуваний у збуті наркотиків продовжує працювати в поліції.


В колишній міліції теж було багато випадків, коли міліціонерів, які проштрафились, направляли на службу в інші міста чи області, а потім, коли все забувалось і втихало, вони знову повертались на свої, а часто ще вищі посади.


Здається, що ця традиція перекочувала і в нову поліцію...

zatrima1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.