Поліцейського, родом зі Скаківки, затримали в Києві за стрілянину. Дві версії подій. — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Поліцейського, родом зі Скаківки, затримали в Києві за стрілянину. Дві версії подій.

Розповів про цю подію інформаційний портал власників зброї. А сталась вона ввечері 18 березня цього року, і відомо про неї стало з офіційної довідки нацполіції.

 


Олександр Нечипорук служив в поліції з 2017 року, спочатку у Бердичеві, потім в Ружині, а з 5 березня – в Києві.

 

За версією поліції, події проходили так:


18 березня о 9.00 він заступив на службу, отримавши табельну зброю - пістолет ПМ. Згідно з наказом, мав приймати громадян у відділку Дніпровського управління поліції, але ввечері самовільно покинув вказане місце та поїхав забрати жінку, яка працювала на АЗС «WOG».


Там він вживав спиртні напої, і при виїзді із заправки підрізав «Porshe Panamera», але, не зупиняючись, поїхав далі. Через деякий час обидва автомобілі зупинились і між їх водіями виникла словесна перепалка, яка переросла в стрілянину.


Поліцейський вистрілив супернику в гомілку, а згодом прострелив руку і своїй дружині, яка кинулась його втихомирювати. Водій проїжджаючого автомобіля зупинився і спробував сам заспокоїти поліцейського, а потім зупинив патрульний автомобіль поліції. Тоді поліцейські і затримали свого колегу.


Повідомлення про цю подію було внесено до відповідних реєстрів ще цього ж дня, і Територіальне управління ДБР вже почало розслідування за статтями 15 ч. 2 та ст. 115 ч.1 Кримінального кодексу України.

 

Після виходу цього матеріалу на сайті "РІО-Бердичів" , з редакцією зв’язались друзі Олександра, та повідомили зовсім іншу версію того, що відбулось:

 

"Йде розслідування, на його дружину був здійснений напад, його шантажували життям дітей... чиста історія з тим, як намагаються присмирити, щоб не сунув свого носа в бандитські справи. він єдиний, хто пройшов корупційну перевірку у Дніпровському відділі,адвокати з'ясували причетність криміналу до цієї підстави, всі свідки підставні, зараз здійснюється шалений вплив на дружину, у дбр з Мвс свої розбірки, а страждають прості люди..."

1231

1232

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.