В Бердичеві он-лайн транслювали судовий процес по жахливому вбивству — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві он-лайн транслювали судовий процес по жахливому вбивству

Це вбивство сталось два роки тому, і нажахало все місто. Літнім вечором жителька Червоної Гори вийшла погуляти з песиком в сторону Елінгу, а через годину її знайшли мертвою від ножового поранення.
Після кількох днів оперативних заходів було затримано обвинувачуваного в цьому злочині неповнолітнього жителя цього ж мікрорайону.


Ми вже не раз розповідали про хід цієї судової справи, яку спочатку закрили для преси, потім відкрили, а відтепер навіть транслюють в повному обсязі на каналі судової адміністрації в «ю-тубі». Після тривалих зволікань, викликаних в основному адвокатом обвинувачуваного, суд, нарешті приступив до розгляду справи по суті.


Вчора судове засідання тривало близько п’яти годин, а сьогодні було трохи коротшим. Суд заслухав покази потерпілих (чоловіка та матір убитої) та деяких свідків, зокрема і чоловіка, який першим побачив загиблу.


Судячи з питань адвокатеси обвинувачуваного, вона хотіла довести, що чоловік загиблої може бути причетним до її смерті. Знайшла інформацію про його старі борги, про напад на нього кілька років тому, і все розпитувала про його відносини з дружиною, в тому числі і інтимні. Так само з підозрою задавала питання і свідку, який знайшов труп загиблої.


Крім того, до суду надійшло клопотання на отримання дозволу на інтерв’ю обвинувачуваного від журналу «Корупціонер». А щодо чоловіка загиблої, то адвокат звинуватила його у неправдивих свідченнях і вимагала покарати його за це.


Наступні судові засідання у цій справі відбудуться 15 та 16 вересня.

sud3

sud2

 

sud4

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.