Наряди поліції і нацгвардії патрулюють місто Бердичів та район — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Наряди поліції і нацгвардії патрулюють місто Бердичів та район

16 лип. 2020 Відділ комунікації поліції Житомирської області

Нині у Бердичеві та районі поліцейські спільно з нацгвардійцями проводять посилені заходи з виявлення та припинення правопорушень. Лише упродовж минулого тижня, з 6 по 12 липня, патрулі задокументували 357 протиправних адміндіянь.

– До цих заходів були залучені правоохоронці Бердичівського відділу, Андрушівського, Любарського та Чуднівського відділень поліції, а також нацгвардійці військової частини 3047. Відтак на період відпрацювання було сформовано 38 автопатрулів та 35 – піших, – розповів начальник Бердичівського відділу поліції Олег Мельничук.


До початку заходів правоохоронці проаналізували стан оперативної обстановки на території району та розробили маршрути патрулювання, які стали б максимально наближеними до місць, найбільш уражених вуличною злочинністю.


А отже, серед задокументованих нарядами протиправних адміндіянь, 60 протоколів було складено за порушення правил керування транспортним засобом (ч.4-6 ст. 121 КУпАП), ще 93 – за інші порушення Правил дорожнього руху, 84 – за розпивання алкоголю у заборонених законом місцях (ст. 178 КУпАП), 54 – за паління у невстановлених місцях (ст. 175-1 КУпАП), 43 – за насильство в сім’ї (ст. 173-2 КУпАП) й інші.


Під час проведення профілактичних заходів за вказаний період патрулі перевірили 186 осіб, які перебувають на обліках, 63 адміннаглядних, 29 неповнолітніх, які перебувають на профілактичних обліках, 146 транспортних засобів, 12 готелів, 20 розважальних закладів, 29 закладів торгівлі, та 21- громадського харчування.
Крім того, у м. Бердичеві 7 липня наряд, під час поверхневої перевірки, виявив у місцевого жителя наркотичні засоби, а 8 липня ще один патруль – пістолет з набоями у жителя райцентра.
Такі заходи тривають і надалі.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.