Шарпав поліцейських і не реагував на зауваження - у Бердичеві судили дебошира — РІО Бердичів

Четвер, 28 Трв

  • Бердичівський Базар

Шарпав поліцейських і не реагував на зауваження - у Бердичеві судили дебошира

03 квіт. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим  В.  у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця).

Встановлено, В. перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння висловлювався нецензурними словами, на зауваження не реагував, шарпав працівників поліції за формений одяг, чим чинив злісну непокору працівникам поліції, за що передбачено відповідальність ст.185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В судовому засіданні В. вину у вчиненому не визнав, пояснив, що його незаконно позбавили волі, працівники поліції застосовували до нього фізичну силу.

Суд прийшов до висновку, що В. є винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Беручи до уваги вимоги статті 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу В., ступінь його вини та майновий стан, суд прийшов до висновку про доцільність накладення на нього стягнення у вигляді громадських робіт.

В. визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та призначено адміністративне стягнення у виді п'ятдесяти годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом постанови  можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

bazar 800

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.