Шахраї «ловлять» бердичівлян на роботу охоронця в дитячому садку — РІО Бердичів

П'ятниця, 4 Грудня

Шахраї «ловлять» бердичівлян на роботу охоронця в дитячому садку

06 груд. 2019 Олександр Доманський

Нещодавно звернув увагу на оголошення на одному з сайтів пошуку роботи. Там пропонувалась робота сторожа у приватному дитячому садку міста Бердичева ООО «Солнышко». Оскільки знаю всі підприємства міста, бо саме готуємо до друку новий телефонний довідник і писав раніше про те, що в місті немає повноцінного приватного дитячого садочка, тому й зацікавився цим оголошенням.

Але, поблукавши трохи сторінками мережі, знайшов відгук про те, що дане оголошення є шахрайським, та підтвердження цьому відгуку. Адже подібну роботу це «сонечко» пропонувало чи не в усіх обласних центрах України.

Шахраї ставили на номер, вказаний в оголошенні автовідповідач, на якому звучало повідомлення, що перенаправляло на інший номер, який починався цифрами 0-900… Щоб впевнитись остаточно, я теж зателефонував і почув це перепосилання і навіть доповнення до нього: «…номер є корпоративним, тому телефонуйте краще зі стаціонарного телефону…».

Щоб не потрапити на вудку шахраїв, потрібно знати, що номери телефонів, які починаються з 0-900 та 0-703 - ПЛАТНІ! З цих цифр починаються номери платних інформаційно-довідкових сервісів, ігрових і розважальних послуг, які надаються в інтерактивному режимі. Вартість однієї хвилини розмови за таким номером варіюється від 10 до 140 грн.

storoz.obman1

storoz.obman2

storoz.obman3

storoz.obman4

super cina

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.