Стало відоме ім’я затриманого бердичівського поліцейського — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Стало відоме ім’я затриманого бердичівського поліцейського

Як ми вже повідомляли, на вихідних у Бердичеві було затримано капітана поліції з управління по боротьбі з наркозлочинністю за… розповсюдження наркотиків.

Цю новину у неділю розповсюдили департамент внутрішньої безпеки нацполіції та державне бюро розслідувань України на своїх офіційних сторінках. Вони не називали ні прізвище затриманого,ні навіть район області, у якому це затримання відбулось.

Але, за фотографіями, які були опубліковані на цих сторінках, ми змогли зрозуміти, що затримання сталось у Бердичеві, в мікрорайоні м’ясокомбінату, поблизу магазину «Ранок». А за назвою посади «правоохоронця» інтернет видав і його прізвище на сайті електронних декларацій НАЗК.

Отже, в Бердичеві, було затримано Начальника 1-го міжрайонного сектору управління протидії наркозлочинності ГУНП в Житомирській області  Дмитра Шатохіна.  Цю інформацію підтвердили пізніше в Хмельницькому управлінні державного бюро розслідувань та Хмельницькому міськрайонному суді, де було обрано запобіжний захід для затриманого.

Судячи з його декларацій, він був прийнятий на цю посаду у березні 2017 року. Тоді в його власності було лише чверть бердичівської квартири та зарплата на попередньому місці роботи, яка за 2016 рік склала 92 тисячі гривень. В 2017 році він отримав 140 тисяч гривень зарплати, ні нерухомості, ні автомобілів не декларував. У 2018 році зарплата склала 151 тисячу гривень, отримав від поліції страхове відшкодування 123 тисячі, і на початку 2019 року купив авто «Рено-Меган» за 158 тисяч. В цьому ж 2018 році у сім’ї поліцейського сталося поповнення (до дівчинки додався хлопчик) і  дружина отримала допомогу при народженні дитини.

Взагалі, сім’ю «борця» з наркотиками добре знають у місті, а надзвичайно душевні фотографії у «Фейсбуці» ну ніяк не дозволяють повірити, що зображена на них людина могла б калічити тіла і душі.

Дуже хотілося б сподіватись, що вийшло прикре непорозуміння, але якщо обвинувачення буде доведене, то тоді варто, мабуть, буде погодитись з тими, хто виступає за декриміналізацію та легалізацію легких наркотиків. Адже, якби, як в багатьох країнах Європи, поліція не переслідувала б наркоманів, то, можливо, їх було б набагато менше.

А поки що в Бердичеві можна вже екстраполювати, що за майором та капітаном наступним затриманим дилером у погонах може стати лейтенант.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.