Роздрукувати цю сторінку

Зниклого в Бердичеві юнака досі не знайшли

 

Хоча його періодично бачили в різних мікрорайонах міста за останні дні.

 


Про це журналістам «РІО-Бердичів» розповіли мама та бабуся хлопця, які завітали до редакції. Їх обурила неточна інформація, яку ми опублікували на сайті газети. Олег Ніколаєв не втік з обласної лікарні, як це значиться в поліцейському орієнтуванні, а повністю закінчив курс лікування, був виписаний з реабілітаційного центру при лікарні, але додому в Бердичів не з’явився.

 


Хлопець навчається на останьому курсі Житомирського ВУЗу, і вже незабаром в нього має бути захист диплома. Батьки дуже хвилюються за сина і ще раз дуже й дуже просять його прийти додому, а всіх, хто побачить хлопця просять негайно зателефонувати мамі за тел. 068-677-40-14, і спробувати затримати його хоча б розмовою.


За останні дні небайдужі друзі, знайомі, вчителі юнака перепитали всіх, кого могли, але досі не можуть знайти його. Випадкові перехожі кілька разів за ці дні телефонували і повідомляли, що бачили його в районі Корніловки, Завидні, Гришковець, останній раз у вівторок ввечері біля м’ясокомбінату.


Мама хоче звернутись до тих, хто йому зараз допомагає переховуватись: «Переконайте хлопця прийти додому, його там чекають»

super cina

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський