Зниклого в Бердичеві юнака досі не знайшли — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Липня

  • Бердичівський Базар

Зниклого в Бердичеві юнака досі не знайшли

 

Хоча його періодично бачили в різних мікрорайонах міста за останні дні.

 


Про це журналістам «РІО-Бердичів» розповіли мама та бабуся хлопця, які завітали до редакції. Їх обурила неточна інформація, яку ми опублікували на сайті газети. Олег Ніколаєв не втік з обласної лікарні, як це значиться в поліцейському орієнтуванні, а повністю закінчив курс лікування, був виписаний з реабілітаційного центру при лікарні, але додому в Бердичів не з’явився.

 


Хлопець навчається на останьому курсі Житомирського ВУЗу, і вже незабаром в нього має бути захист диплома. Батьки дуже хвилюються за сина і ще раз дуже й дуже просять його прийти додому, а всіх, хто побачить хлопця просять негайно зателефонувати мамі за тел. 068-677-40-14, і спробувати затримати його хоча б розмовою.


За останні дні небайдужі друзі, знайомі, вчителі юнака перепитали всіх, кого могли, але досі не можуть знайти його. Випадкові перехожі кілька разів за ці дні телефонували і повідомляли, що бачили його в районі Корніловки, Завидні, Гришковець, останній раз у вівторок ввечері біля м’ясокомбінату.


Мама хоче звернутись до тих, хто йому зараз допомагає переховуватись: «Переконайте хлопця прийти додому, його там чекають»

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.