Пошуки зниклої студентки Бердичівського педколеджу припинено — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Пошуки зниклої студентки Бердичівського педколеджу припинено

14 лют. 2019 Власкор

У вівторок соціальною мережею «Фейсбук» почала активно поширюватися інформація про зникнення студентки Бердичівського педагогічного коледжу Колосівської Юлії Миколаївни.

Дівчина 2000 року народження не з’явилася на навчанні, хоча, як повідомлялося, 4 лютого з дому, а це - село Прутівка Романівського району, вона виїхала. Крім того, було зазначено, що Юлія останній раз виходила на зв’язок у соціальній мережі ще 6 лютого, тому виникло занепокоєння і друзі та рідні почали пошуки дівчини.

Асенизатор


У той же таки вівторок, 12 лютого, у Бердичівському відділі поліції журналістам «РІО-Бердичів» вказали, що заяви від рідних про зникнення студентки не надходило. Очевидно, інформація про розшук була розміщена лише у соцмережах та Інтернеті. До редакції ж надійшло повідомлення від молодого хлопця з проханням розмістити новину про зникнення дівчини, тому для більшого інформування ще раз було здійснено дзвінок до бердичівської поліції з метою дізнатися, чи була написана заява і як проходить пошук.


Виявилося, що у вівторок до відділку приходила жінка похилого віку, бабуся Юлії, і все таки написала заяву, мабуть, хтось їй підказав це зробити. Студентка ж, нагадаємо, проживає в гуртожитку навчального закладу. Але вже наступного дня, за словами поліції, ця сама бабуся знову з’явилася у поліції та зазначила, що претензій ніяких не має і що пошукові дій треба припинити, бо дівчина нині знаходиться у батьків в Романівському районі.


Правоохоронці все ж зв’яжуться зі своїми колегами з Романівщини та передадуть їм ці документи, аби вони перевірили і підтвердили, що зі студенткою все добре і вона вдома. Єдине, що незрозуміло, так це те, чому Колосівська Юлія так і не приїхала до Бердичева на навчання, не виходила ні з ким на зв’язок і, тим паче, не повідомила, що вона вдома у батьків, адже з 4 лютого пройшло чимало часу і всі хвилюючись шукали її та поширювали інформацію про її зникнення.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.