Як в Бердичеві «борються» з гральними автоматами? — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Як в Бердичеві «борються» з гральними автоматами?

Та, ніяк, скаже кожен бердичівлянин, який роками може спостерігати, що зали з гральними автоматами ростуть як гриби. А більш допитливі зможуть пригадати кілька гучних новин, коли все ж пробували або побороти це незаконне явище, або хоча б зімітувати таку боротьбу.

Найгучнішою, звичайно ж, була заява генерального прокурора Луценка влітку 2017 року про те, що в Бердичеві прокуратура не лише «кришує» нелегальні автомати, а вже й утримує їх.

Асенизатор

 

Після цього місцеві прокурори розгорнули «справжню боротьбу» з цим електронним змієм і в лютому 2018 року відзвітувались для громадськості, що закрили кілька гральних автоматів у різних містах області та вилучили більше 80 гральних комп’ютерів.


«Безкомпромісна боротьба» тривала ще кілька місяців, і влітку 2018 року в Бердичеві по вулиці Соборній, 4 теж вилучили меблі і комп’ютери в залі під вивіскою «Космолот». І це нічого, що зовсім поруч такий же «Космолот» приймає «космонавтів» і сьогодні - і вдень, і вночі.
Можливо, ми б теж не догадались, що ця «боротьба» триває і триває, якби зовсім випадково не побачили в рішеннях Корольовського суду міста Житомира ухвалу про відмову у задоволенні скарги адвоката ТОВ «Магнум Трейд ЛТД», який просив повернути назад всі вилучені під час обшуку комп’ютери та інше майно.


І якщо суддя Корольовського суду Житомира відмовив у такій скарзі, то суддя Олевського суду в точно такій ситуації зовсім нещодавно задовольнив скаргу адвоката і постановив негайно віддати ТОВ «Магнум Трейд ЛТД» вилучені речі, серед яких більше десятка комп’ютерів з начинням і «зошит у клітинку з рукописними записами».


Цікавим є те, що кримінальне провадження з номером № 12016060000000157, згідно з яким і проводились обшуки та вилучались комп’ютери в різних містах та в гральних залах різних фірм, було відкрито ще 20.12.2016.


Складається враження, що цілком спеціально і продумано правоохоронці об’єднали в одне провадження багато аналогічних епізодів, яке за наших казуїстичних прокурорсько-ментівських реалій ніколи в житті не дійде до реального судового процесу, а тим більше до реального вироку.


Давно вже потрібно було б законодавцям вирішити цю проблему кардинально – якщо ми боремся з гральним бізнесом, то спростіть процедури і ясно випишіть закон, якщо не боремся, то легалізуйте, знову ж, напишіть зрозумілі правила і нехай місцеві бюджети отримують адекватні податки.


P.S. Думаю, що останній абзац можна застосувати і до «боротьби» з наркотиками, до «боротьби» з проституцією, та ще до десятка видів схожої «боротьби», завдяки яким «боротьба» з корупцією може тривати ВІЧНО.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.