Замість роботи на бердичівському кладовищі – арешт на півтора місяці — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Замість роботи на бердичівському кладовищі – арешт на півтора місяці

 

Нещодавно Бердичівський міськрайоний суд ухвалив вирок громадянину, який ухилявся від громадських робіт на кладовищі. Про це стало відомо з оприлюдненого на судовому порталі офіційного документу.

Бердичівлянину, який проживає на вулиці Олега Реготуна (колишня вулиця Рози Люксембург) та має на утриманні трьох малолітніх дітей, ще в січні 2018 року за крадіжку було призначено покарання у вигляді 120 годин громадських робіт.


05 березня 2018 року засудженого взято на облік Бердичівським міськрайонним відділом з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. 29 березня 2018 року було роз'яснено порядок та умови відбування покарання у вигляді громадських робіт, а також він був офіційно попереджений про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання і йому було видано направлення для відбування покарання в КП «Комбінат комунальних підприємств міста Бердичева». Наказом начальника КП «Комбінат комунальних підприємств міста Бердичева» №12 від 30.03.2018 засудженому був встановлений графік роботи по чотири години щодня, крім неділі, святкових днів та визначено перелік об'єктів і видів робіт, починаючи з 31.03.2018 року.


Однак засуджений, будучи офіційно попереджений про кримінальну відповідальність за ухилення від відбування покарання, без поважних причин допустив невихід на громадські роботи 06 квітня 2018 року та 07 квітня 2018 року, а також в період з 10 квітня 2018 року по 14 квітня 2018 року включно, за що йому 16.04.2018 винесено офіційне попередження. Але він знову не виходив на роботу і отримав друге попередження, а невідбута частина покарання склала 40 годин.


Третього попередження виносити бердичівлянину не стали. 25 травня прокурор уклав з засудженим угоду про визнання винуватості, а 14 червня суддя Яковлєв присудив йому покарання у вигляді арешту на 1 місяць і 18 днів. Вирок вступає в силу після закінчення терміну подання апеляційної скарги (30 днів), якщо таку скаргу не буде подано, якщо ж скарга все-таки буде, то лише після її розгляду в апеляційній інстанції.


До відома: арешт - це новий вид покарання, що вперше передбачено КК України. Покарання у вигляді арешту (ст. 60 КК) полягає в триманні засудженого в умовах ізоляції і встановлюється на строк від одного до шести місяців. Таке покарання (альтернативно з іншими видами покарання) передбачене в багатьох санкціях статей Особливої частини КК за вчинення злочинів невеликої тяжкості.

Omaks Centr800

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.