Бердичівські замінування. Подробиці. ФОТО — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські замінування. Подробиці. ФОТО

Як ми вже повідомляли, до чергової частини рятувальної служби міста за телефоном «101» з інтервалом в одну годину надійшли повідомлення про мінування міського Палацу культури та залізничного вокзалу міста Бердичева.

З обох цих будівель евакуювали всіх працівників та відвідувачів, а на площі перед ними не пускають ні перехожих, ні транспортні засоби. Автобуси міського та міжміського сполучення зараз розвертаються на площі перед танком, туди ж підходять і пасажири, які хочуть кудись їхати.


Працівники вокзалу стали згадувати, скільки подібних «мінувань» вони пережили за останні кілька років, і згадали п’ять таких випадків. Найгірше було зимою, коли намерзлись добре, поки дочекались команди вибухотехніків та їх перевірки.


Ось і зараз приїзду спеціалістів вибухотехніної служби з Житомира чекають працівники та пасажири вокзалу. Добре, хоч саме зараз у розкладі немає ні електричок, ні поїздів, тому поки що ця ситуація не критична. Але команда зі спеціальними собаками може прибути якнайшвидше, протягом години-півтори, і то, якщо вони знаходились на базі, а не на виїзді в якомусь із районів області.


Так само і працівники МПК раділи, що в палаці не було в цей час ні вистав, ні дітей. А колектив співробітників в тіні біля дошки пошани продовжив обговорювати робочі питання, адже кінець травня – це гаряча пора випускних, та й день міста, призначений на 23 червня, теж не за горами.

IMG 5509

IMG 5511

IMG 5512

IMG 5514

IMG 5515

IMG 5516

IMG 5517

IMG 5518

IMG 5520

IMG 5521

IMG 5522

IMG 5523

IMG 5524

IMG 5525

IMG 5526

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.