Жахливе вбивство в Бердичеві – чоловік задушив свою дружину — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Жахливе вбивство в Бердичеві – чоловік задушив свою дружину

 

Сьогодні місто сколихнула жахлива новина, а через Фейсбук вона розлетілась усім світом. Лише за день сотні бердичівлян залишили слова співчуття загиблій та прокльони на адресу її вбивці.

 

 

«Таких людей нужно знать в лицо . Вчера ночью умерла самая добрый светлый человек , наша Юленька от рук этого конченого человека , он и его семья , постоянно издевались над нашей девочкой , помню случае был : один из нового года. Когда она праздновала новый год с их семьей , началась ссора а в последствии и драка , ети нелюди ,его родители, держали ее за руки а его сестра била ее а потом связали и бросили в ванную , пока не приехала Юли мама и сестра она все время пролежала в ванной с завязанными руками . Она от него ушла. Но потом они примирились и наладили отношение , а сейчас ее нет эта тварь побила и задушила бедную Юленьку а его сестра и муж присутствовали и даже не пытались остановить его !А сейчас этих тварей хотят отмазать ! Так вот ели вы читаете етот пост то не думайте что вам все сойдет с рук . Мы не оставим будем обращаться на телевидение . Гореть вам в аду , и дай бог вам ощутить то что сейчас ощущаем мы . Земля тебе пухом хорошая наша спи спокойно !Мы будем бороться со всех сил что бы они были наказаны за содееное по вышей мере наказания . Вечная память , ты навсегда останешься в наших сердцах! !»

- такий пост з’явився у групі «Підслухано в Бердичеві» сьогодні вдень, а вже ввечері під ним були сотні коментарів.

Коментар залишила навіть начальник Бердичівського відділу поліції, яка звернулась до всіх бердичівлян, які можуть допомогти слідству, прийти до відділу та надати свої покази

За офіційною інформацією поліції, відомості про вбивство внесені до єдиного реєстру та заведена відповідна кримінальна справа, нині розпочалось слідство. Чоловіка загиблої затримано на основі статті №208 ЦПК.

Юля і Святослав познайомились, напевно, на бердичівському базарі, адже і його і її батьки торгували там вже багато років. ЇЇ батьки фруктами та овочами, а його – взуттям.

Як згадують, колеги-підприємці, вона була дуже щасливою і раділа, що її покохав такий гарний і небідний хлопець. Але згодом все частіше вона жалілась їм, що її чоловік простягає до неї руки, а його все частіше бачили «під кайфом». Навіть жартували між собою: «О, Святослав вже йде з бібліотеки (з точки), кобзаря вже прочитав і такий як треба»

На базарі сьогодні розповідали один одному і подробиці жахливого злочину. Мовляв, коли викликали швидку, то сказали, що жінка просто погано себе відчуває. А коли лікарі спитали, а що ж це за синці під очима, сказали, що туш потекла. Та в лікарні обстеження показало, що внутрішні органи травмовані до такого ступеню, що всі зусилля лікарів виявились марними.

Що стало причиною смерті, сподіваємось буде розслідувано, але…без матері залишився 6-річний син…..

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.