Підприємці Бердичівського району, єднайтесь! — РІО Бердичів

Понеділок, 13 Липня

  • Бердичівський Базар

Підприємці Бердичівського району, єднайтесь!

Здебільшого роль приватного підприємця на селі не обмежується сплатою податків у місцевий бюджет. Вони надають посильну допомогу сільським радам, школам, садочкам, ФАПам, не відмовляють і людям, які до них звертаються у скруті. Вони відгукуються на перший клич керівництва району, однак, коли мова заходить про їхні проблеми, часто наштовхуються на глуху стіну.

Їх обурює, що про них згадують лише тоді, коли потрібна допомога, а зайвий раз збирають, щоб поговорити про щось глобальне, що тягне за собою чергові витрати. Тож оптимістичне гасло у заголовку аж ніяк не передає настрій, що панував в актовому залі бердичівської райдержадміністрації наприкінці тижня у п’ятницю, 10 червня. Там на своє засідання зібралась рада приватних сільгосппідприємців району. Виявляється, у районі є така організація, яка працює і, навіть, звітує про свою роботу в область. На зібранні говорили про зміну формату роботи ради для більш ефективного її функціонування. Іриною Унгурян, як головою ради приватних сільськогосподарських підприємців, було окреслено подальші напрямки, перспективи і плани. Основним посилом до присутніх, який вклала у свій виступ пані Ірина, було об’єднання усіх підприємців району і розширення ради задля вирішення спільних проблем. Районне керівництво, запрошене на зібрання, подякувало раді і її членам за допомогу у проведенні Дня працівника сільського господарства та прийомі польської делегації, організованому за кошти підприємців. Під час візиту наші західні сусіди запросили бердичівлян в гості до Польщі, де було підписано угоди про співпрацю у сфері культури та освіти. В результаті підписаних домовленостей представники нашої культури і школярі їдуть у Польщу, тож підприємцям на зустрічі знову натякнули, що непогано було б допомогти, бо коштів у бюджеті немає.


Такі простодушні натяки вивели підприємців з хисткої душевної рівноваги: вони слушно зауважили, що їх кличуть, як тільки щось треба дати. Підприємці не проти поговорити про об’єднання, але за умови, коли до думки ради прислухатиметься керівництво району. «Ви не повинні бути в одні ворота, повинно бути партнерство. Коли треба гроші ви нас згадали, що ми такі є, і підприємці, і сільгоспвиробники, а цілий рік, коли не треба грошей, то і нас не треба кликати? Ми не проти того, щоб була така організація, на рахунках якої можна було б збирати кошти для вирішення певних питань, але й вимагаємо від вас нормального відношення. Хотіли, щоб нас чули у важливих питаннях, і ми мали вирішальний голос в районі», - підкреслила Марія Волкова, депутат райради, підприємець.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.