Бердичів відвідали представники шведської благодійної місії — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Бердичів відвідали представники шведської благодійної місії

Гості з північноєвропейської країни завітали у наше місто наприкінці тижня у п’ятницю, 3 червня. Зустріч з делегацією, яку очолювали Алан Рудольф, засновник християнської Місії добродійності SAM help та Юрик Руттер, віце-директор Місії, відбулась в стінах бердичівської міської ради. Доброчинна організація, заснована близько 26 років тому, постачає гуманітарну допомогу різним установам у багатьох країнах. Не вперше представники шведської християнської місії і в Бердичеві – кілька років тому вони передали станції швидкої допомоги два сучасних автомобіля, оснащених усім необхідним медичним устаткуванням.

Шведи уже понад вісім років плідно співпрацюють з бердичівською помісною церквою християнської віри «Вефіль», яку очолює пастор Юрій Волошин. Протягом цього часу і на Бердичівщину, і в інші райони Житомирщини було відправлено чимало гуманітарної допомоги. Цього разу, за словами пана Юрія, гості прибули у Бердичів, щоб поговорити про подальшу співпрацю з нашим містом.

Перед початком зустрічі представники благодійної місії відвідали загальноосвітню школу №11, де діти навчаються за партами, наданими фондом, та садочок №6, який потребує меблів. Побачене у навчальних закладах гостям сподобалось і вони сподіваються, що з Божою допомогою знайдуть можливість надати необхідне приладдя. На зустрічі у міській раді Василь Мазур провів короткий екскурс в історію міста, розповівши про часи його розквіту, коли в нашому місті проводились ярмарки, на які з’їжджались звідусіль, а кількість населення мало чим відрізнялась від Києва. Від минулого мер перейшов до сучасного і розписав досягнення міста у різних галузях. 

По завершенню офіційної зустрічі шведи відправились у центральну міську лікарню, щоб оглянути умови, у яких лікуються бердичівляни. Після цього у суботу, 4 червня, представники благодійного фонду відвідали урочисте відкриття оновленого приміщення церкви у селі П’ятка Чуднівського району.

IMG 9853

IMG 9857

IMG 9860

IMG 9861

IMG 9867

IMG 9868

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.