Китайці планують відкрити в Бердичеві завод з деревообробки — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Китайці планують відкрити в Бердичеві завод з деревообробки

Для цього вони зустрічались з керівниками міста та області, про що повідомили офіційні сайти установ.

 

 

Бердичів в якості місця розгортання виробництва шпону розглядає китайська компанія Guangzhou Panyu Kangda Board Co. Представники інвесторів спільно з представницями Агенції регіонального розвитку Житомирської області мали зустріч у вівторок із міським головою Сергієм Орлюком, його заступниками, секретарем міської ради та керівниками її профільних підрозділів.


Вони мають чітку схему дій в Україні, що складається з кількох етапів, і етап перший полягає в з’ясуванні ресурсної бази, якою володіє Бердичів, зазначили інвестори. База має відповідати намірам вкласти близько 2-2,5 млн. € у підприємство з виробництва шпону на 158 робочих місць потужністю 5 тис. м?/місяць. У випадку відповідності бази усім вимогам наступним етапом має стати безпосередньо створення підприємства на кшталт того, що функціонує в Латвії.


Попередньо вивчаючи варіанти розташування виробництва в Україні і у Бердичеві зокрема, керівництво Центрального офісу зупинилося на колишньому «Трансмаші», тож гості мали намір оглянути його територію та споруди.


Бердичів радий вітати інвесторів, запевнив гостей міський голова Сергій Орлюк. Місто має свої традиції у деревообробці, як має й деревообробні підприємства. Місцева влада готова надати максимальне сприяння компанії на всіх етапах – від дозвільної процедури і до допомоги у вирішенні кадрових питань.


По завершенні ознайомчої зустрічі відбулася поїздка на «Трансмаш». Попередньо побачене задовольнило інвесторів. На черзі – спілкування з лісгоспами, і у разі успішного його проведення – розгляд питання логістики.

 

Цього ж дня заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський зустрівся з генеральним директором компанії LLC Kornbest Цзяцзюньом Лі та генеральним директором компанії Kangda Board Co. LTD Чі Шинг Чаном та обговорив реалізацію інвестиційного проєкту з будівництва деревообробного заводу у Бердичівському районі. Також у зустрічі взяли участь представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та Агенції регіонального розвитку Житомирської області.
 
Так, інвестори планують налагодити виробництво фанери та дерев’яної підлоги.
Також інвестори з Китаю в рамках робочого візиту зустрілися з керівництвом Бердичівського району, ознайомилися з профільними підприємствами прилеглих громад та роботою ДП «Бердичівський лісгосп».
 
Крім того, інвестори планують провести робочі зустрічі із представниками інших державних лісгоспів області, логістичних компаній, а також профільних навчальних закладів регіону.
 
Довідково. Kangda Board (Vietnam) Co., Ltd — велике об’єднане китайське підприємство з потужностями виробництва у В’єтнамі, що є лідером імпорту та експорту деревини, а також виробництва та продажу фанери та дерев’яної підлоги.
 
Компанія більше двадцяти років працює у галузі виробництва фанери та інженерних підлог із використанням сучасних технологій, має великий досвід виробництва та забезпечує виготовлення та поставку високоякісної продукції на світові ринки, зокрема на американський ринок. На фабриці працює понад 500 співробітників, що використовують найсучасніше обладнання з Італії, Німеччини та Японії.

kitayci1

kitayci2

kitayci3

kitayci4

kitayci5

kitayci6

kitayci7


 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.