За відкриттям рахунків для ФОПів черг у Бердичеві поки що немає — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

За відкриттям рахунків для ФОПів черг у Бердичеві поки що немає

Але таке цілком можливо, адже лише на минулому тижні найбільший банк України змінив умови користування картковими рахунками.

Так, зокрема, обмежено кількість переказів між картками розміром 100 переказів в місяць для одного клієнта. І стосується цей ліміт як відправників коштів, так і їх отримувачів.

В новині від Приватбанку сказано, що 97% клієнтів банку проводять менше переказів в місяць, а у 3% є два варіанта дій. Якщо ви збираєте гроші на волонтерство чи на благодійність, подайте відповідні документи і вам відкриють безліміт, а якщо ви отримуєте гроші за торгівлю чи послуги – відкривайте бізнес-рахунок для ФОПів. Якщо ж ви не зареєстровані, як ФОП – реєструйтесь.

До речі, оформити такий рахунок можна, не виходячи з дому чи офісу, адже в популярному сервісі Приват-24 все для цього передбачено. Банк сам знаходить ваші дані в реєстрах, а за допомогою електронного підпису ви укладаєте потрібну угоду.

Картка–ключ до рахунку може бути теж віртуальною, а може бути й звичайною, пластиковою. Її вам дають просто так у відділенні банку, а її дані потім потрібно внести у Приват24 та активувати в банкоматі.

Вчора та сьогодні я теж проробив ці процедури і впевнився, що все більш-менш зрозуміло.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.