Як підібрати компресор для дому чи для бізнесу — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Жовтня

Як підібрати компресор для дому чи для бізнесу

07 жовт. 2021

Хоча в побуті частіше використовуються прилади, протилежні до компресорів – пилососи, але наявність у господарстві електричного помічника, який не всмоктує повітря, а стискає його і подає в потрібному напрямі з потрібним тиском, теж ніколи не завадить.

Однак можна згадати, що в багатьох моделях радянських пилососів була передбачена можливість його використання для нагнітання повітря і в комплекті навіть йшла спеціальна кришечка для стандартної скляної банки, за допомогою якої можна було автоматизувати, наприклад, процес фарбування стелі чи стін квартири.

Компресори

Та часи ті давно пройшли, і сучасні апарати настільки далеко пішли від своїх предків, що використовувати їх можуть не лише спеціалісти на великих виробництвах, а й дрібні підприємці чи просто майстри-любителі.

Торгові полиці будівельних супермаркетів та спеціалізованих інструментальних магазинів нині забиті зразками китайських інструментів, які під різноманітними торговими марками завозяться в Україну. Але купляють їх вже не так весело, як це було відразу після епохи великого дефіциту. Багато хто переконався, що їх дешевизна прямо пропорційна терміну їх функціонування, і після купівлі двох-трьох однотипних китайських інструментів починає шукати щось надійніше та довговічніше.

І компресори торгової марки «Eccoair», які виробляються на турецькому заводі «DALGAKIRAN» є саме такими. Вони збираються з комплектуючих, виготовлених ведучими світовими виробниками: гвинтові блоки Termomeccanica Compressori (Італія), охолоджувачі CISA (Італія), електродвигуни WEG (Бразилія), пускова автоматика Hyundai (Корея).

Компресорна продукція «Eccoair» ділиться за двома основними типами:

  • поршневі компресори – використовується традиційний спосіб стискання повітря за допомогою зворотно-поступального руху поршня в одному або декількох циліндрах;
  • гвинтові компресори – тут повітря стискається в просторі між витками роторів, які обертаються з великою швидкістю та стінками корпусу.

Останні також бувають оснащені системою додаткового осушування повітря. А до компресорів обох типів можна підібрати й усі інші комплектуючі для додаткової підготовки стисненого повітря.

Адже в промисловому виробництві, наприклад, ліків чи продуктів харчування до чистоти стисненого повітря пред’являють дуже критичні вимоги, тоді як для накачування шин наявність частинок мастила чи вологи в повітрі цілком допустима.

Компресори

Суттєвою перевагою гвинтових компресорів є значно більший термін між проведенням регламентних робіт, адже частин, які труться одна об одну, там значно менше, що часто є важливим для безперебійного виробництва.

Як поршневі, так і гвинтові компресори «Eccoair» мають дуже широку лінійку моделей, які різняться за потужністю (від 2 до 15 кіловат), кількістю виробленого стисненого повітря (від 0,3 до 1,8 кубічних метра за хвилину), ємністю ресивера (від 8 до 400 літрів), габаритними розмірами та масою. А іноді досить суттєвим параметром роботи компресора є рівень шуму, який він створює, і знову ж, тут перевагу мають гвинтові апарати.

Компанія «Eccoair» має досить розгалужену в Україні систему складів та сервісних центрів, тому з покупкою та подальшим обслуговуванням компресорів немає ніяких проблем.

Заходьте на сайт https://eccoair.ua/, вибирайте собі компресор і користуйтесь ним довго та щасливо.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.