Для жителів Житомирської області відкриваються нові перспективи роботи  — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

  • vistavka800

Для жителів Житомирської області відкриваються нові перспективи роботи 

06 лип. 2021

Робота в Бердичеві, Житомирі

У 2020 році пандемія коронавірусу поставила під удар цілі галузі і безліч компанії постали перед жорстким вибором: збереження бізнесу ціною зменшення виробництва та жорсткою економією або ж повною зупинкою і скороченням персоналу. Втім, деякі компанії змогли вийти із ситуації і пройти крізь кризу і одним із таких прикладів є компанія Кромберг енд Шуберт, завод якої працює в Житомирі. 

Максим Козирєв - керівник відділу управління персоналом "ТОВ Кромберг енд Шуберт" (Житомир)

  • Щонайменше, підприємство виконало свою соціальну роль. Бо для багатьох родин підприємство виявилось єдиним, яке не припинило свою роботу під час кризової ситуації. І ми з великим оптимізмом дивимось у майбутнє.

За роки роботи в регіоні підприємство Кромберг енд Шуберт давно перестало бути виключно житомирським. Зараз тут працюють люди з різних міст та районів Житомирської області і компанія й надалі планує розширювати географію. Для цього хочуть запровадити мобільний рекрутинг, який дозволить людям з різних районів області заощадити час на поїздках до Житомира, натомість, дізнатись усю необхідну інформацію можна буде у своєму населеному пункті. 

  • Ми плануємо активно розвиватись в регіонах, зокрема це і Черняхівський, Бердичівський, Новоград-Волинський, Андрушівський та багато інших районів. Ми запускаємо нову програму - це мобільний рекрутинг.Ми хочемо самі виїхати, зустрічатись з людьми на місцях, спрощувати умови працевлаштування в плані зручності для людей, щоб люди на місці могли про себе розповісти, розказати  і їм не потрібно було зайвий раз в Житомир, щоб пройти співбесіду.

Робота в Бердичеві, Житомирі

Окрім мобільного рекрутингу, компанія Кромберг енд Шуберт планує активно працювати над створенням інфраструктурних об’єктів та проведенням заходів у містах, де живе велика кількість співробітників підприємства. 

  • Ми зараз досліджуємо можливості інфраструктури і в Бердичеві, і в Новограді-Волинському. Ми взяли ці міста, тому що зараз там працює значна кількість наших працівників. Ми хочемо побачити, що пропонує місто, щоб і працівники, і їх діти проводили дозвілля, покращували своє здоров’я, або мали можливості для розвитку своїх діток. Ми готові з цим працювати, ми готові у це інвестувати.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.