Використання таргетованої реклами у соціальних мережах — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Використання таргетованої реклами у соціальних мережах

17 трав. 2021 Власкор

Для чого потрібна таргетована реклама? Створення сайту важливе для фірми, проте для того, щоб його просунути, щоб якомога більше користувачів взнали про існування вашого ресурсу потрібно використовувати рекламу і найкраще у цьому випадку підходить таргетована реклама.

Як працює дана реклама у соціальних мережах

Для просування бізнесу часто використовується таргетована реклама саме у соціальних мережах. Статистичні данні показують, що на сьогодні більше як чотири мільярди користувачів активно використовують соціальні мережі у повсякденному житті. Налаштування таргетованої реклами https://zelios.studio/uk/smm-prosuvannya/targetovana-reklama-v-soczmerezhax проходить таким чином, щоб оголошення висвічувалось тільки тим користувачам, які потенційно зацікавлені у даній рекламі.

При таргетованій рекламі беруться до уваги усі данні отримані від соціальних мереж. Таким чином фокус падає на аудиторію з певними інтересами та конкретними потребами. Завдяки такому підходу відбувається скорочення витрат на рекламу та підвищення ефективності кампанії.

Основні переваги та недоліки таргетованої реклами

Таргетована реклама не тільки привертає увагу потенційних користувачів, а й надає своїм власникам наступні переваги:

 • робота саме з цільовою аудиторією;
 • аудит ефективності та оптимізація показів реклами;
 • просувати товари та послуги навіть без наявності власного сайту;
 • найдешевша реклама серед інших видів;
 • широке охоплення користувачів.

Щодо охоплення аудиторії, то при вірно побудованій рекламній кампанії рекламу вашого товару чи послуги побачить досить велика кількість користувачів, які крім усього іншого будуть зацікавлені у ваших послугах.

Проте крім переваг таргетинг, як вид реклами має і ряд недоліків:

 • зацікавленість користувачів соціальних мереж нижча ніж у тих, хто шукає інформацію в пошуковиках, як правило люди заходять у соціальні мережі розважитись і відпочити;
 • таргетовану рекламу потрібно часто змінювати так як вона швидко приїдається користувачам;
 • соцмережі виставляють жорсткі умови до реклами, яким потрібно притримуватись;
 • є досить високий ризик показу реклами не тій цільовій аудиторії, у випадку якщо реклама буде невірно налаштована.

Для кого таргетована реклама дась кращій результат

Подібна реклама чудово працює саме для товарів вузького профілю, адже товари та послуги повсякденного вжитку не вимагають такої реклами, споживач сам по собі зацікавлений у придбанні.

Таргетинг працює з конкретним споживачем, саме тому вій найкраще підходить для сегменту В2С. Таргетинг у соціальних мережах дозволяє обирати користувача за віком, за місцем проживання, за інтересами. Таким чином утворюється тісна комунікація між вами і кінцевим споживачем.

SMM просування товару чи послуги

Крім таргетованої реклами можна використовувати послуги SMM просування на сторінці у соціальних мережах. Це дає змогу донести до користувача інформацію про ваш товар та про ваші послуги. Сьогодні SMM просування займає серйозне місце у маркетингових стратегіях різних відомих брендів. Така стратегія розрахована не тільки на збільшення продаж, а й на впізнаваність бренду серед інших фірм у вашій ніші.

Використовувати SMM просування власними силами недоцільно. Економія коштів від невикористання праці професіонала скоріш за все вийде вам боком. До того ж, вартість професійного SMM просування не є високою в порівнянні з іншими видами реклами.

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.