У Бердичеві будується «Епіцентр»? — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

У Бердичеві будується «Епіцентр»?

 Важко сказати, який розділовий знак краще б дивився у заголовку цієї замітки.


Знак оклику стояв би тут, якби на місці колишнього м’ясокомбінату зараз кипіла б робота, зводились би стіни чи, принаймні, фундаменти. Але оскільки тут зараз лише розчищений майданчик з великими вирвами, то ставимо поки що знак питання.


Ще восени люди, які працювали тут, розповідали журналісту, що в лютому 2021 року мають розпочинати закладати фундаменти, це буде зроблено урочисто, і тоді ж стане зрозумілим строк закінчення будівництва.


Пройшов вже лютий і березень, завершується квітень, але ні урочистого, ні буденного закладання фундаментів майбутнього торговельного центру наразі не відбулось. Хоча певна підготовка до цього, видно, ведеться. Гори будівельних бетонних та цегляних конструкцій, які залишались після розбирання промислових приміщень м’ясокомбінату тепер перетворились в акуратний «терикончик» перемолотого за допомогою спеціальної дробарки бетонного щебеню. І його, звичайно ж, можна використовувати для будь-яких будівельних робіт замість природного гранітного щебеню. Так давно вже роблять в Європі, отримуючи подвійний зиск.


Цінність металолому в Україні відчули набагато раніше, тому й арматуру з залізобетонних конструкцій старались виймати всю, і досі на майданчику вантажать вантажівки металом з ще не розібраних будівель.


Можна лиш уявити, яким насиченим буде рух транспорту на перехресті перед шляхопроводом після відкриття майбутнього гіпермаркету, а поки що тут нічого не заважає місцевим собакам зробити поблизу цього перехрестя своєрідний відпочинковий майданчик.

 Epicentr1

Epicentr2

Epicentr3

Epicentr4

Epicentr5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.