Роздрукувати цю сторінку

Акумуляторна пила для господарства та професійного використання

31 бер. 2021 Власкор

Сучасна побутова техніка здатна полегшити ведення господарства, зменшити витрати сил та часу на виконання робіт по дому та біля нього. Зокрема і тієї, яка потребує чималих зусиль від її виконавця. Як, наприклад, обрізка дерев та заготівля дров на опалювальний період. Раніше такий процес проходив вручну, деревину здебільшого рубали сокирою, а це важко та довго. Тоді як в наш час допомогти у цій справі здатна акумуляторна пила, з появою якої працювати в саду та в обійсті стало легко та просто.

Пилки у побуті: від механічних до акумуляторних

pila1Як і будь-яке інше обладнання, вона пройшла свою модифікацію від ручного варіанта до тих, що працюють від електромережі, на паливі і, врешті, до акумуляторних моделей. Кожен із них був кращим від свого попередника, більш потужним і функціональним. Пилки, які вмикали в розетку, спростили процес механічного спилювання, проте їх прив’язаність до розетки була їх значним «мінусом». Щоб виконати роботу на віддаленій території доводилось використовувати подовжувачі, іноді – не один.

Пили, для роботи яких потрібен бензин, потребували постійної в господарстві наявності якісного пального. Проте навіть найкращий бензин не вберігав від шкідливих викидів в атмосферу та вдихання шкідливих парів при роботі з ними.

Акумуляторна пила стала панацеєю від обох вищезгаданих недоліків її попередників. Працює вона від електрики, проте не потребує постійного живлення під час роботи. Зарядженого акумулятора вистачає на кілька годин безперервного різання.

Крім цього вона має ще ряд позитивних моментів, за що її обирають користувачі.

Перевагами акумуляторних пил є:

  • відносно невелика вага;
  • ергономічний дизайн, завдяки якому обладнання зручно тримати в руках навіть протягом тривалого часу;
  • оптимальні швидкість і ширина пропилу;
  • низький рівень шуму;
  • висока потужність;
  • безпека користування, що її забезпечують гальмо пили і система подвійного включення;
  • великий вибір техніки у даному сегменті.

Акумуляторні ланцюгові та штангові пили і їх характеристики

У магазинах техніки та на профільних сайтах представлено багато акумуляторних ланцюгових пил від різних виробників. У кожному ціновому сегменті є по кілька позицій від провідних торгових марок, тому обрати є з чого. Головне розуміти, для чого потрібно купити акумуляторну пилу – для домашнього чи професійного використання.pila2

Цей аспект особливо потрібно враховати при виборі. Адже потужності пили для домашнього господарства буде недостатньо для виконання регулярних профільних робіт на підприємствах та й профільних фірмах. І навпаки. Купувати для сезонних робіт біля дому професійне обладнання – не резонно, тому що вартість його значно вища від побутових моделей. Таке придбання економічно не виправдане для кількаразового використання пили.

Однією із найбільш затребуваних і відомих у світі, зокрема і в Україні, є ТМ Kärcher – німецька компанія, яка зарекомендувала себе як виробник якісного обладнання для різних побутових та господарчих потреб.

Тут ви знайдете якісні акумуляторні ланцюгові пили, у тому числі – штангові моделі, серед яких обов’язково знайдеться відповідна для вас за усіма параметрами річ. Така, яка прослужить довго і впорається з усіма покладеними на неї завданнями. Поворотна ручка і легкий натяг ланцюга, автоматичне його змащення для тривалого використання без постійної техпідтримки обладнання, безщітковий двигун, завдяки якому подовжується термін експлуатації пили – усе це є серед характеристик фірмового обладнання.

pila3Для штангових пил характерні такі якісні показники, як регулювання натягу ланцюга шестигранним ключем, автоматичне змащування мастилом, а також полегшений шток зі скловолокна. Останній дозволяє спилювати гілки на висоті до 4 метрів. Біля кожної моделі на сайті вказані також довжина шини, швидкість ланцюга, місткість баку для мастила тощо. Окремо зазначена максимальна продуктивність змінного акумулятора, тобто час, який пила може працювати від зарядки до зарядки. Напруга, потрібна для цього – 18 або 36 В.

Де купити якісну акумуляторну пилу

На офіційному сайті магазину Kärcher представлено багато різних позицій товарів. Якщо потрібна акумуляторна пила, варто пошукати потрібний екземпляр саме тут. По-перше, уся техніка в інтернет-магазині є оригінальною, копій чи підробок тут немає. По-друге, біля кожної пили є опис її характеристик та ціна, що значно полегшує вибір. По-третє – оплата і доставка будуть здійснюватися з урахуванням усіх побажань покупця.

Також окремо слід сказати про гарантію на придбане обладнання, можливість повернення та обміну у разі отримання товару, якщо той не виправдав очікувань замовника. При купівлі з рук більшість описаних вище опцій є неможливими і взагалі, слід розуміти, що приватні оголошення в мережі не завжди розміщують тільки добросовісні продавці. Заманлива ціна може бути заявленою лише для привернення уваги, і, врешті, угода купівлі-продажу здатна завершитися обманом.

Тоді як купуючи товар у офіційних представників компанії в Україні, на спеціалізованому сайті, ви убезпечуєте себе від будь-яких ризиків та можете бути впевнені у якості акумуляторної пили, придбаної у цьому онлайн-магазині.