Центральний ринок Бердичева працює в звичайному режимі — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Центральний ринок Бердичева працює в звичайному режимі

Вчора на засідання комісії з надзвичайних ситуацій на запитання, чи будуть працювати бердичівські ринки, точної відповіді ніхто так і не дав, мовляв, читайте документи і дійте згідно з ними.


Всю ніч підприємці переписувались у різноманітних месенджерах і читали, читали, читали ці документи. І більшість з них прийшли до висновку, що останньою постановою Кабміну забороняється лише діяльність непродовольчих ринків, відповідно, діяльність продовольчих та змішаних, яким і є бердичівський кооперативний ринок, не забороняється.


Вранці, представники асоціації приватних підприємців разом з дирекцією ринку ще раз перевірили всі правовстановлюючі документи і їх відповідність останнім постановам та провели для підприємців інструктаж з виконання карантинних правил. Попередили ще раз про індивідуальну відповідальність за порушення цих правил і запросили займати свої торгові місця.


Звичайно ж, відвідувачів ринку вранці було зовсім мало, адже вони теж не знали, чи планувати поїздку на базар цього дня, але поступово їх ставало все більше.


Активізувались сьогодні і торгуючі на площі біля районної автостанції, яка нині вважається зоною стихійної торгівлі. Їхня делегація зібрала підписи під листами директору ринку та міському голові з проханням якнайшвидше вирішити їх проблему та дозволити законно торгувати.


Як на мене, то міська рада може прийняти два рішення з цього приводу: або надати цю територію в оренду кооперативному ринку, або оголосити конкурс для визначення суб’єкта господарської діяльності, який організував би тут цивілізовану торгівлю з врахуванням інтересів як торгуючих власним товаром жителів району, так і власників прилеглих комерційних та житлових приміщень.


Отже, ринки працюють, а ось чи йти на них, чи не йти, рішення приймає кожен особисто.

rynok2

rynok1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.