Газету «РІО-Бердичів» знову можна передплатити на «Укрпошті» — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Газету «РІО-Бердичів» знову можна передплатити на «Укрпошті»

Кілька останніх років у зв’язку зі значним підняттям тарифів державної пошти газету «РІО-Бердичів» не можна було передплатити на пошті, але відтепер знову з’явилась така можливість.


Більше того, для передплати навіть не потрібно ходити до поштового відділення чи шукати листоношу. Це можна зробити онлайн на сайті державного підприємства «Укрпошта» (хоча і старі способи передплати теж підходять).


Наша газета – одна з небагатьох в області, що виходять двічі на тиждень, а за передплатною ціною коштує майже стільки ж, скільки й ті газети, що виходять лише раз на тиждень.


Місячна передплата на «РІО-Бердичів» коштує 33 гривні 30 копійок, а річна – 399 гривень 60 копійок. Це значно дешевше, ніж купівля кожного номеру в роздрібній мережі. Адже сто п’ять номерів газети, що виходять на рік, за ціною продажу коштують 525 гривень.


Лише в друкованому варіанті газети ми друкуємо приватні оголошення щодо продажу нерухомості, транспорту чи речей, тоді як на сайті газети виходять тільки інформаційні повідомлення.


Паперова газета – це не лише ностальгія за минулим, а й зручний в утилітарному використанні предмет. Крім пізнання всіх новин Бердичева та нового Великого Бердичівського району, ним можна застелити стіл чи розпалити камін.


Передплачуйте газету «РІО-Бердичів», адже це зручно і корисно!

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.