Продаж аварійного авто у Бердичеві за один день — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Січня

 • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Продаж аварійного авто у Бердичеві за один день

11 лист. 2020
Продаж аварійного авто у Бердичеві за один день

Продати авто під час кризи, карантинних обмежень та зниження купівельної спроможності сьогодні складно навіть у великих містах, а у маленьких населених пунктах авторинок практично повністю зупинився. Складнощі виникають навіть із продажем цілого авто у досить хорошому стані, а про машини після ДТП навіть мова не йде, особливо на фоні конкуренції із автобрухтом із Європи та США.

Автовласники, що вирішили займатися продажем аварійного авто самостійно можуть зіштовхнутися із рядом складнощів:

 • Дорогий ремонт. Звісно, цілу машину продавати вигідніше, аніж розбиту, проте не у кожного є достатня сума коштів на руках для виконання ремонту та відновлення авто. Також варто враховувати, що ремонтні роботи можуть тривати досить довго, і за цей час ситуація на ринку може змінитися, до того ж в не найкращий для продавця бік. У деяких випадках продавці розраховують виконати необхідні роботи та придбати запчастини за рахунок страхових виплат, проте отриманої суми може не вистачити, а під час ремонту можуть бути виявлені приховані пошкодження, що в декілька разів підвищать вартість відновлення.
 • Низька ціна. Навіть якщо авто буде зовні виглядати як новеньке, будь-хто може виявити ознаки того, що воно потрапляло в ДТП, що вже казати про експертів на спеціалізованих СТО, адже без перевірки товщиноміром сьогодні машини не купує ніхто. Саме через це, а також серед високу конкуренцію на авторинку продати машину відносно швидко можна буде лише при суттєвому зниженні ціни.
 • Відсутність покупців. Якщо продавці популярних авто у відмінному стані страждають від надмірної кількості дзвінків від потенційних покупців, у випадку продажу аварійного авто ситуація може бути кардинально протилежною. Якщо ж не вказати що авто було у ДТП, продавець ризикує постійно чути відмови після огляду авто, а деякі можуть навіть поскаржитись на неправдивість оголошення, після чого воно буде видалене. У будь-якому випадку, розраховувати на велику кількість бажаючих придбати биту машину розраховувати не варто.

Вихід є

Продаж аварійного авто у Бердичеві за один день

Для тих хто засмутився після поданої вище інформації є гарна новина — існує спосіб продати аварійне авто швидко (буквально за одну добу) та вигідно, скориставшись послугою швидкий автовикуп. Серед переваг такого співробітництва:

 • Швидка оцінка авто з виїздом до продавця. Спеціаліст компанії у домовлений час приїде до місця знаходження вашої машини для проведення огляду та оцінки, після чого озвучить вартість, за яку авто може бути викуплене.
 • Справедлива ціна. При оцінці буде врахований не лише поточний стан машини після ДТП, але й популярність моделі, рік випуску, наявність додаткового устаткування, тощо, тому оціночна вартість буде максимально близька до ринкової. При цьому зовсім не потрібно витрачати час та гроші на ремонт, передпродажну підготовку і розміщення оголошень.
 • Моментальний розрахунок. У разі погодження суми викупу угода купівлі-продажу може бути офіційно проведена в той же день, у нотаріуса чи в МРЕО, після чого власник одразу отримає гроші — готівкою або на картку.
 • Безпечність. Компанія здійснює викуп авто у Житомирі та області і працює офіційно, тож співробітництво із нею цілком безпечне та легальне, а вірогідність шахрайства повністю виключена.

Відео

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.