Підприємці продовжують боротьбу за збереження спрощеної системи — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Підприємці продовжують боротьбу за збереження спрощеної системи

09 лист. 2020 Олександр Доманський

У понеділок, 09 листопада, по всій країні пройшли чергові акції приватних підприємців, організовані рухом Save ФОП. Адже після мітингу 3 листопада в Києві влада не виконала свої обіцянки та не відтермінувала введення касових апаратів.

У Сумах, Полтаві, Львові, Дніпрі та багатьох інших містах підприємці організували перекриття міжнародних автомобільних трас.

У Житомирі на центральній площі міста був організований мітинг-протест, на якому були присутні і підприємці з Бердичева, зокрема й новий міський голова Сергій Орлюк.


Рух Save ФОП на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив свої найближчі протестні плани, до яких запрошує долучитись всіх підприємців України:

"О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Рух #SaveФОП більше року бореться за збереження мікропідприємництва та спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.
Констатуємо, що голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України Гетманцев та його приспішники, відверто саботують усі позитивні законодавчі пропозиції, а своїми діями суттєво погіршують умови ведення підприємницької діяльності для фізичних осіб-підприємців і фактично знищують мікробізнес в Україні.


Мікропідприємці розчаровані, через нехтування їх вимог та порушення усіх домовленостей. Ми глибоко обурені законодавчими ініціативами, які ставлять фізичних осіб-підприємців на межу виживання.
Усі правові методи комунікації інститутів громадянського суспільства в частині збереження мікробізнесу та прийняття вкрай важливих законопроектів №№3853-1(2), 3993 Рухом #SaveФОП вичерпані.
Ігнорування, омана і маніпуляції довели фізичних осіб-підприємців до відчаю і провокують серйозне протистояння.


Інформуємо органи влади, засоби масової інформації і суспільство в цілому, що за власною ініціативою, активісти Руху #SaveФОП проведуть регіональні акції "ПРАВО на ПРАЦЮ", шляхом попереджувальних короткотермінових перекриттів міжнародних трас з 5 по 17 листопада 2020 року, з метою привернення уваги до питання збереження мікробізнесу в Україні.


Якщо Верховна Рада України до 21 листопада не прийме законопроекти №№3853-1(2), 3993 за основу та в цілому і центральна виконавча влада не прийме рішення, щодо заборони вибіркового закриття будь-якого бізнесу в Україні на час карантину, активісти Руху #SaveФОП планують провести довготермінове перекриття міжнародних трас по всій території України.


Підтримуємо колег у їх прагненні боротись за Україну, за право кожного українця легко і просто розпочати та провадити свою власну справу.

Голова Рух #SaveФОП Сергій ДОРОТИЧ".

Фото взяті з сайту "Житомир інфо"

0911miting 1

0911miting 2

0911miting 3

0911miting 4

0911miting 5

0911miting 6

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.