Бердичівський базар вперше закрили в п’ятницю — РІО Бердичів

Бердичівський базар вперше закрили в п’ятницю

30 жовт. 2020 Олександр Доманський

Це було зроблено на виконання рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій в зв’язку з занесенням Бердичева до червоної зони з цього понеділка.

Відтепер санітарні дні на центральному ринку будуть понеділок і п’ятниця, і, як ми можемо бачити на фотографіях, всі підприємці сьогодні виконали вимогу та не вийшли торгувати.


А ось щодо неорганізованої торгівлі, то на площі біля автостанції зранку шикувались трохи торговців з молочними та іншими продуктами, але й вони бідкались, що немає кому продавати, бо люди вже знають, що в п’ятницю немає чого іти на ринок.


Навіть водії автобусів зазначили, що сьогодні вони їхали пустими до міста, бо новина про закриття ринку у п’ятницю добралась і до всіх сіл.
Побачимо, чи буде так само пусто навколо ринку в понеділок.

rinok pyatnitsa1

rinok pyatnitsa2

rinok pyatnitsa3

rinok pyatnitsa4

rinok pyatnitsa5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.