Роздрукувати цю сторінку

Лаваш з Бердичева – незабаром це стане так же звично, як кава зі Львову

Адже вчора на Бердичівському хлібзаводі відкрили нову автоматизовану лінію з виробництва лаваша.

На урочисту подію до заводу прибули очільники Бердичева та керівники найбільшого хлібного холдингу України на чолі з генеральним директором ТОВ «Хлібні інвестиції» Юрієм Григоровичем Триндюком. Їх на території підприємства зустрічав духовий оркестр, а нинішній директор заводу Костянтин Володимирович Романко був одночасно і винуватцем свята, і його гостем.

Розмістили нову лінію у відремонтованому цеху на найвищому поверсі заводу, тому для гостей церемонії з вікон відкрилась чудова панорама літнього й зеленого Бердичева. А працівники міського Палацу культури ім. О. Шабельника провели урочисту частину свята вишукано і стильно, незважаючи на те, що артистам, ведучим та гостям було трохи жаркувато спекотного дня стояти біля працюючої печі.


Разом з генеральним директором концерну до Бердичева прибула і велика група спеціалістів центрального офісу, як менеджерів, так і технологів, які доклали чимало зусиль, щоб замовити, встановити і налагодити сучасну технологічну лінію. Як зазначив в своєму виступі Юрій Григорович, обладнання коштувало близько 200 тисяч доларів, а разом із супутніми послугами інвестиції в цей проект склали майже 300 тисяч доларів.


На цій лінії потужністю 200 кг лавашу на годину планують випускати його до 2 тонн в день, і продаватимуть його по всій Україні. Вже зараз розроблені рецептури та розпочато випуск таких видів продукції, як «Лаваш класичний», «Лаваш вірменський», «Лаваш до шашлику» та «Лаваш пікантний з зеленню».


Завдяки встановленню нового обладнання на хлібозаводі створено близько 25 нових робочих місць. І як зазначив в своєму виступі міський голова Бердичева, він вітає таких інвесторів, які вкладають гроші у розвиток і не десь за кордоном, а тут, в Україні.


Потім гості насолоджувалися піснями у виконанні провідних артистів міського Палацу культури та урочисто перерізали традиційну стрічку. А головний технолог заводу просто і доступно пояснила високим гостям кожен етап роботи лінії від завантаження тіста до пакування готових лавашів.


Ще довго цього дня на хлібозаводі лунали вітальні слова та слова подяки, обговорювались міські та виробничі звершення, планувались нові етапи розвитку заводу та його співпраця з містом.

IMG 0150

IMG 0153

IMG 0155

IMG 0162

IMG 0164

IMG 0172

IMG 0176

IMG 0180

IMG 0186

IMG 0187

IMG 0188

IMG 0194

IMG 0201

IMG 0204

IMG 0206

IMG 0210

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський