Знижки на модульне будівництво в період коронавірусу — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Знижки на модульне будівництво в період коронавірусу

24 квіт. 2020 Власкор

Поширення країнами світу COVID-19 внесло свої корективи у життя кожної людини. Зокрема, стало загрозою для бізнесу, адже багато підприємств змушені були поставити свою роботу на паузу. Початківці, котрі саме прагнули відкрити власну справу, або люди, котрі почали модернізацію чи розширення тієї, що вже існує, гостро відчули брак коштів і багато хто в силу обставин не зміг здійснити задумане. Щоб уникнути цього і максимально зі свого боку підтримати підприємців, Artmetall запровадили знижки на модульне будівництво в період карантину, щоб коронавірус не став причиною відмовитись від своїх мрій. Збудувати торговий павільйон сьогодні значно дешевше аніж зазвичай, тому кожен, хто скористається цією пропозицією, зможе водночас зекономити і реалізувати задумане.

модульне будівництво

Що таке модульне будівництво і в чому його переваги

Перше, що потрібно для організації роботи бізнесу, для прикладу – відкриття магазину, це приміщення, у якому він розташується. Світле, комфортне, ідеальне по площі. Бажано, у гарному районі, з мінімальною кількістю потенційних конкурентів. Знайти таке не просто, та й оренда – це, звісно, вихід, але платити власнику гроші регулярно і незалежно від отриманого прибутку – сумнівне задоволення. На відміну від побудови власного торгового павільйону. Багато хто скаже, що на його зведення та оздоблення потрібен час, однак і тут є вихід і його ім’я – модульне будівництво.

Завдяки окремим елементам – готовим модулям – вдається швидко і якісно зводити споруди потрібного розміру і конструкції https://artmetall.ua. Простими словами – це каркасні конструкції, з’єднані болтами та обшиті сендвіч-панелями.

модульне будівництво

Якщо детальніше, збірний торговий павільйон складається з:

 • Металевого каркаса, з’єднаного болтами;
 • Обшивки профнастилом потрібного кольору ззовні;
 • Виготовлення даху із покрівельного профнастилу;
 • Гідроізоляція підлоги за рахунок вологостійкої плити OSB;
 • Розведення електропроводки всередині каналів полівінілхлориду (ПВХ);
 • Встановлення металопластикових вікон та металевих чи металопластикових дверей.

Швидкість побудови, котра не впливає на її якість вважається однією із найбільших переваг модульного будівництва. До того ж, ціна. Вартість таких споруд нижча, за вартість звичайних побудов, натомість щодо сучасності їм немає рівних.

Торговий павільйон за допомогою модулів – це не лише про магазин. Сьогодні популярними є житлові модульні будинки, кафе, офісні приміщення, міні-спорткомплекси, адміністративні та автомобільні сервіси. До слова, на готові автомийки в період коронавірусу ми надаємо знижку 10%, тож якщо ви замислювались над розвитком бізнесу у цій сфері, думаємо, вам буде цікаво дізнатись і про це.

модульне будівництво

Етапи зведення модульних павільйонів

Будівництво споруд за допомогою модулів зазвичай здійснюється у шість етапів.

 • Визначення цільового направлення будівлі (сфера діяльності, звідси – потреби та вимоги до споруди, її площа, поверховість). Прорахування витрат;
 • Комплекс інженерних робіт, креслень і підрахунків;
 • Швидка побудова приміщення або розробка нового, із врахуванням побажань замовників та особливостей подальшого використання;
 • Виготовлення металоконструкцій на власному виробництві, підготовка до будівництва (підбір матеріалів і оздоблення);

Зведення споруди поетапно:

а) закладення полегшеного фундаменту;

б) збирання каркасу;

в) виконання внутрішніх і фасадних робіт.

г) заключним етапом є здача проекту в експлуатацію з подальшим підписанням Акту здачі-приймання робіт.

Зведення модульних павільйонів для вас – наш профіль. Ми маємо значний досвід у даній сфері, знаємо всі тонкості й нюанси проведення підготовчих робіт, створення модулів та безпосередньо спорудження будівництва. Працюємо по усій території України. Тож якщо ви бажаєте отримати якісне та сучасне, до того ж збірно-розбірне приміщення для ведення бізнесу – звертайтесь до Artmetall і ми створимо для вас індивідуальну площу для будь-яких потреб у потрібному місці, до того ж, не виходячи у рамки бюджету, особливо зараз, завдяки знижкам, передбаченим на час карантину.

 

 

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.