Підприємці Бердичівщини підготували поради народному депутату — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Підприємці Бердичівщини підготували поради народному депутату

У вівторок помічник-консультант народного депутата Богдана Кицака, Богдан Коляда зібрав в затишній конференц-залі готелю «У свата» підприємців Бердичева, які займаються бізнесом з «пригонки», переобладнання та продажу автомобілів. 


Мета зустрічі – послухати думки представників автомобільного бізнесу щодо спрощення системи розмитнення автомобілів, що ввозяться із-за кордону. Наразі ця проблема на слуху депутатів, які створили спеціальну робочу групу для підготовки змін до законів (у яку за наполяганням підприємців, увійшов наш депутат), так і в представників виконавчої влади.

Кілька днів тому міністр інфраструктури Криклій висловив своє бачення, яке полягає у максимальному спрощенні процедури розмитнення. Він сказав: «Ми готові на будь-які речі. Я взагалі пропоную, щоб ввести, як у Грузії, долар, два або три з "кубика".


На початку зустрічі бердичівські підприємці теж пропонували розраховувати єдину плату за розмитнення відштовхуючись від об’єму двигуна, але потім ті з них, хто реально мав справу з розмитненням за грузинськими законами, взагалі ошелешили інших.


Напевно й міністра хтось ввів в оману, бо в Грузії розмитнюють авто ще простіше. Там існує один фіксований платіж за ввіз авто незалежно ні від його віку, ні від об’єму двигуна. Вірніше, не одна, а дві ставки – для легкових і для вантажних автомобілів.


З Америки до порту Батумі припливає величезний автомобілевоз, тут же в порту в одному віконечку імпортери платять гроші за розмитнення, а в іншому віконечку отримують грузинські документи і грузинські номери. Все! Виїжджаєш з порту на оформленому автомобілі, і хочеш їдеш додому, хочеш перепродуєш його кому завгодно, в тому числі і українцям. Але за кожну процедуру подальшого переоформлення знову плати фіксовану суму. Без брокерів, без експертів, без сертифікатів, напряму до бюджету країни.


Саме тому, по суті, підприємці просили через помічника передати Кицаку кілька порад. Якщо будуть усунуті всі бюрократичні перешкоди, і буде встановлено ставки розмитнення від кубічних сантиметрів – це добре, але якщо є можливість встрибнути в це вікно можливостей, і піти ще далі, то фіксована ціна за весь автомобіль - буде ще краще.


А перестороги про те, що навезуть металобрухту, легко розбиваються об інші аргументи та інструменти, які давно вже діють в цивілізованому світі. По-перше: техогляд на сертифікованих СТО справжній, а не фіктивний; а по-друге: вартість страхування, яка враховує і вік автомобіля, і його технічний стан, і відповідність екологічним нормам. Тобто, повинно бути як в Європі – автомобіль купити недорого, а ось користуватись ним…


Думаю, що вже незабаром ми побачимо чи прислухаються до бердичівських порад народні депутати. Хоча вже зараз можна сказати, що одне те, що наш депутат хоче почути поради – вже добре.

Bogdan1

Bogdan2

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.