На Бердичівщині розпочали вирощувати равликів — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

На Бердичівщині розпочали вирощувати равликів

Небайдужі посадовці Семенівської ОТГ у мережі «Фейсбук» днями вирішили познайомити з молодим підприємцем Семенівської громади Бердичівського району Романом Камінським, який є мешканцем села Хажин.

 

 
У 2019 році Роман розпочав нову для нашої громади, та й для Житомирщини загалом, справу: вирощування фермерського равлика виду Helix Aspersa Miller. 
Це їстівний равлик масою 6-15 г. Поширене його споживання в Західній та Південній Европі, а також Азії.
Основна мета вирощування - експорт до країн Європи та згодом Азії.
Романом Камінським засновано Фермерське господарство "Равлики Малої гори", яке увійшло до об'єднання у формі кооперативу "Український кластер виробників равликів", заснованого в Тернополі, для формування спільних крупних партій на експорт та обміну досвідом.

 

ravlik3

ravlik4

ravlik5

ravlik6

ravlik7

ravlik8

ravlik9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.