"Бердичівський машинобудівний завод" Прогрес "завершив 2018 рік з чистим збитком у розмірі 11,35 млн грн — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

"Бердичівський машинобудівний завод" Прогрес "завершив 2018 рік з чистим збитком у розмірі 11,35 млн грн

12 квіт. 2019 З сайту "Fixygen"

ПАТ "Бердичівський машинобудівний завод (БМЗ) "Прогрес" (Житомирська обл.), великий український виробник фільтрувального і теплообмінного устаткування, завершив 2018 рік з чистим збитком у розмірі 11,35 млн грн, тоді як в 2017 році чистий прибуток становив 2,15 млн грн. Згідно з річним звітом підприємства в системі розкриття НКЦБФР, його чистий дохід за минулий рік виріс на 29,6% - до 272,87 млн ​​грн.

Завод отримав валовий прибуток в розмірі 62,86 млн грн - на 25,2% більше, ніж роком раніше, проте від операційної діяльності отримано 9,94 млн грн збитку проти 2,88 млн грн прибутку. Потужності підприємства в минулому році були завантажені на 80%, за станом на 1 січня 2019 року середньооблікова чисельність працівників склала 1023 людини.


БМЗ "Прогрес" виробляє фільтрувальне, сушильне, ємнісне та теплообмінне обладнання для хімічної, нафтохімічної, гірничорудної, металургійної, будівельної, мікробіологічної галузей, а також для очищення побутових і промислових відсотків. Підприємство входить у фінансово-промислову групу Костянтина Жеваго. Основні ринки збуту - Росія, Білорусь, Естонія, Казахстан, Фінляндія, Німеччина, США. Основними конкурентами на ринку України і за кордоном в звіті зазначено: по фільтрам-пресів - Oututek, Larox (Фінляндія), Putsch, Hoesch (Німеччина), Diemme (Італія), українське НПК "Східна Україна"; по дисковим вакуумним фільтрам - російські "Уралхиммаш" і "Пензахіммаш", український "РУДГОРМАШ"; по печей і сушарок - "Уралхиммаш" і "Стром машина" (РФ). При цьому підприємство оцінює конкуренцію на ринку промислового обладнання як жорстку, в тому числі з урахуванням зростання присутності зарубіжних виробників, тому продукція і її сервісне обслуговування постійно удосконалюються. "Головною суттєвою проблемою, яка впливає на діяльність емітента, є високі податки і ціна на енергоносії, матеріали та комплектуючі", - наголошується в звіті.

Як повідомлялося, в 2017 році БМЗ "Прогрес" наростив чистий дохід на 51% до попереднього року, до 210,47 млн ​​грн, і отримав 2,15 млн грн чистого прибутку.

super cina


Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.