Безпілотні автомобілі на вулицях Гамбурга — РІО Бердичів

Четвер, 12 Грудня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Безпілотні автомобілі на вулицях Гамбурга

09 квіт. 2019 Власкор

П'ять електричних автомобілів Volkswagen обладнані останніми автономними технологіями зараз проїжджають вулицями Гамбурга.


Автовиробник оголосив минулого тижня, що ведуться його перші випробування транспортних засобів з автоматизацією 4 рівня в головному німецькому місті.


Автомобілі e-Golf які тестує Volkswagen, призначені для обробки складних моделей міського транспорту без допомоги водіїв, хоча вони і були готові втрутитися будь-якої хвилини. Автоматизація 5-го рівня, єдина вища категорія, вимагає від транспортного засобу виконувати всі завдання, перетворюючи кожного їздока на пасажира.


Автомобілі їздять на трьох кілометрах міських доріг Гамбурга, де встановлені нові сигнали та інші системи управління рухом, щоб полегшити автономне водіння.


Мета полягає в тому, щоб модернізувати ще шість кілометрів вулиць міста до 2020 року з новою інфраструктурою, що дозволяє транспортним засобам і системам управління дорожнім рухом спілкуватися один з одним.

493486


Volkswagen (VLKAF) каже, що комп'ютери, які зберігаються в кожному тестовому автомобілі, містять обробну потужність 15 ноутбуків, що дозволяє передавати до 5 гігабайт даних кожну хвилину.


Автомобілі також оснащені 11 лазерними сканерами, 7 радарами і 14 камерами.


Аксель Генріх, керівник дослідження Volkswagen Group, повідомив, що тести "зосереджуються на технічних можливостях, а також на вимогах міської інфраструктури".


"Для того, щоб зробити водіння ще безпечнішим і зручнішим у майбутньому, транспортні засоби не тільки повинні стати автономними і більш розумними - міста також повинні забезпечити цифрову екосистему", - повідомив він у заяві.


Німецький уряд фінансує подібні об'єкти, або «випробувальні майданчики» у Берліні, Брауншвейгу, Дрездені, Дюссельдорфі, Інгольштадті та Мюнхені для заохочення автономного тестування транспортних засобів у цих містах.


Автономне водіння може бути протестоване в будь-якому місці в Німеччині, за певних умов, але "випробувальні майданчики" функціонують як лабораторії реального світу, які можуть спостерігати політики. Відповідальність за тести покладається на користувачів.


Volkswagen та багато його глобальних суперників зараз багато інвестують у автономне водіння. Waymo, дочірня компанія Google (GOOGL), власник Alphabet, широко визнана лідером галузі.


Інші технологічні компанії, включаючи Uber, тестують подібну технологію, як і традиційні автовиробники, такі як Ford (F), General Motors (GM) і Nissan (NSANF).


Німецькі автовиробники Daimler (DDAIF) і BMW (BMWYY), які змагаються один з одним на ринку розкішних автомобілів, сформували стратегічне партнерство, спрямоване на автономне водіння. Вони випробовують автомобілі рівня 4 у Китаї.


Автономні автомобілі тут, і вони тут, щоб залишитися. Хоча їхнє використання і прийняття ще не отримали широкого розповсюдження, цей день наступає. Більшість найбільших автовиробників активно вивчають програми автономних автомобілів та проводять великі випробування на дорозі.

982334

Штучний інтелект (ШІ) взяв штурмом автомобільну промисловість для розвитку автономних транспортних засобів четвертого і п’ятого рівнів. Чому, на вашу думку, зараз технологія ШІ стає настільки популярною, хоча вона існує ще з 1950-х років? Простіше кажучи, причиною цього вибуху ШІ є величезна кількість даних, які ми маємо сьогодні. Але не все так гладко із запровадженням штучного інтелекту.


Ключова дискусія в самому серці автоматизованих транспортних засобів завжди крутиться навколо етики водіння, а конкретно колізій. Важливо, які рішення має приймати авто для виходу з аварійних ситуацій, але, схоже, дані, які ці транспортні засоби збиратимуть і як вони їх використовують мало зараз обговорюються. Якщо не брати до уваги теоретиків змови, які вважають, що автономні автомобілі служать мережею безпілотних літаків, спостерігається величезне питання конфіденційності. Чи будуть водії-люди відстежуватися та розпізнаватися автономними транспортними засоби, і чи будуть ці дані належати Google та ін? Небезпеки штучного інтелекту стали темою багатьох палких дискусій. Деякі люди, які безпосередньо пов'язані з технологією, мають змішані почуття. Наприклад, відомий гравець в покер і прибічник обережного використання штучного інтелекту, Лів Борі, вважає, що безпека ШІ знаходиться на вершині ризиків, з якими людство зараз стикається, і з якими воно буде стикатися в найближчі кілька десятиліть. Багато компаній приєдналися до гонки ШІ, і вірогідність того, що ця технологія потрапить в небезпечні руки, за її словами, занадто велика.


Автономні транспортні засоби не отримають широкого визнання до тих пір, поки громадськість не відчує себе в безпеці. Говориться не тільки про пасажирів, а й інших транспортних засобів та пішоходів. В той час, як безпечні операції на дорогах є первинним аспектом безпеки автономного автомобіля, потенціал для хакерства безпілотних автомобілів є ще одним ключовим питанням. Ринок реагує на необхідність передових технологій безпеки: недавній звіт передбачає, що автомобільний ринок кібербезпеки зросте до 5,77 мільярдів доларів до 2025 року.

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.