Бердичівський м’ясокомбінат незабаром змінить власників та відновить виробництво — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівський м’ясокомбінат незабаром змінить власників та відновить виробництво

09 лист. 2018 Олександр Доманський

Більше того, у нових господарів одного з найпотужніших колись переробних підприємств є великі плани не просто бити худобу і продавати її тушками, як це робили до повного закриття комбінату весною минулого року, а й відродити ковбасне виробництво та відкрити новий консервний цех.

А ще кілька місяців тому на сайті з продажу нерухомості «висіло» оголошення про те, що продається цілісний майновий комплекс за 450 тисяч доларів. Напевно, хтось таки побачив це оголошення і оцінив високу інвестиційну привабливість цього об’єкту.


Представник нових власників не став розкривати журналісту всіх деталей купівлі-продажу, лише зазначив, що угода має бути завершена десь через місяць. А поки що в даних публічних реєстрів власником числиться колишній генеральний директор підприємства Микола Васильович Флюр, який володіє 75 відсотками акцій.


В майбутньому підприємство буде так і спеціалізуватись на переробці яловичини, відкриє знову фірмовий магазин або навіть декілька і планує збільшити кількість працюючих на підприємстві до 300-500 чоловік.
З реєстру судових рішень можна дізнатись, що влітку підприємство погасило борг перед податковою інспекцією розміром більше 200 тисяч гривень, що свідчить про серйозність намірів нових господарів.


Будемо сподіватись, що незабаром будемо писати про нову ковбасу, м’ясні консерви та інші делікатеси виробництва старого-нового Бердичівського м’ясокомбінату.

kombinat1

kombinat2

kombinat3

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.