У бердичівському театрі планують відкрити буфет — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У бердичівському театрі планують відкрити буфет

Саме це випливає з розміщеного на сайті міської ради оголошення міського Палацу культури ім. О. Шабельника про намір передати в оренду об’єкт комунальної власності.

З опису даних про об’єкт стає відомо, що це фойє нежитлової будівлі , котре має площу у 130,4 квадратних метри і розташоване по вулиці Європейській, 21. Для тих, хто, можливо, не знає, якраз за цією адресою і знаходиться оновлений «Музично-драматичний театр на Європейській», який з лютого місяця цього року гостинно відкриває двері для бердичівлян, представляючи зірок українського кіно і театру, опери тощо і збираючи щоразу велику кількість бажаючих поринути у світ почуттів, емоцій, гумору та пристрасті.


Частково інформація про оренду частини театру звучала на засіданні виконавчого комітету, після чого і з’явилося офіційне оголошення про пошук бажаючих стати орендарем фойє і розмістити тут буфет. Він, за задумом, працюватиме з 17-ї до 22-ї години у дні, коли проводитимуться вистави, концерти та інші видовищно-розважальні заходи. Тим більше, що багато хто з бердичівлян, які відвідують різного роду вистави у бердичівському театрі, неодноразово стверджували, що тут потрібен буфет, аби під час антракту бажаючі змогли випити кави тощо.


В оголошенні про оренду вказана і вартість об’єкта за незалежною оцінкою - 354328,00 грн. без ПДВ станом на 31.07.2018 р., а також термін оренди – 2 роки 11 місяців. Тому ті, хто хоче стати орендарем даного об’єкту з подальшим облаштуванням тут буфету, який здійснюватиме продаж товарів підакцизної групи, до 08 листопада 2018 року можуть подати заяви за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1. 


Крім того, як вказано в оголошені, у разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.