В Бердичеві гральні автомати перемагають аптеки — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві гральні автомати перемагають аптеки

Не секрет, що вулиці українських міст заполонили об’єкти специфічного бізнесу. Давно не витримали конкуренції книжкові магазини, зменшилась кількість продовольчих та промтоварних закладів торгівлі, зате стрімко росте кількість кафе, барів та кав’ярень.

Але далеко попереду у цьому своєрідному змаганні ломбарди, аптеки та зали гральних автоматів. Саме між останніми в Бердичеві розгорнулась справжнісінька боротьба за «хлібні» місця на вулицях міста.

Не так давно в будівлі, де раніше було відоме багатьом поколінням бердичівлян кафе «Шоколадниця», розташовувалась аптека однієї з Житомирських мереж. Але проіснувала вона там недовго, її замінив зал гральних автоматів.

Ось і сьогодні на місці ще однієї аптеки по вулиці Житомирській облаштовують зал гральних автоматів. Колись це приміщення належало пошті, і саме там була зала для передплати періодичних видань, потім був сортувальний цех преси, а з перенесенням його до обласного центру, приміщення здали під аптеку.

Власники залів гральних автоматів напевно не знають, що місцева і обласна прокуратури оголосили їм нещадну війну, у всякому разі такі месиджі не раз звучали від їх очільників, вони знають інше, поки в регулюванні цієї специфічної сфери бізнесу панує безлад, в каламутній водичці можна ще ой як довго ловити досить жирну рибку.

1grapteka1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.