Здача дорогоцінних виробів під заставу в ломбард - швидкий спосіб поповнити кишеню потрібною сумою грошових коштів — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

 • buhoblik800
 • TehnoMayster remont800

Здача дорогоцінних виробів під заставу в ломбард - швидкий спосіб поповнити кишеню потрібною сумою грошових коштів

27 лип. 2018 Власкор

Позики під заставу срібла менш вигідні, ніж здача золотих прикрас, але якщо терміново потрібна певна сума грошей, то подібна операція стане справжньою знахідкою в складній ситуації.

Споживчі кредити під заставу срібла дають можливість швидко вирішити існуючі проблеми. В якості дорогоцінних виробів можуть бути ювелірні, столові та інші види срібла. Ломбарди приймають практично будь-які види срібла - це може бути лом (технічне срібло) або готові вироби, наприклад:

 • ювелірні коштовності (кільця, браслети, сережки, медалі, ланцюжки, брошки);
 • побутові і столові прибори, посуд (підноси, вилки, ложки, сервізи);
 • предмети інтер'єру (статуетки, декоративні фігурки);
 • монети, антикваріат;
 • технічне срібло (дроти, частини різних приладів);
 • мірні злитки срібла.

Якщо в наявності є перераховані вище предмети, то ви сміливо можете розраховувати на позики під заставу виробів в ломбарді.

Як відбувається оцінка срібла в ломбарді?

Ломбарди оцінюють срібло подібно до інших дорогоцінних металів. Для того, щоб отримати кредит під заставу срібних виробів необхідно звернутися в ломбард із заставним сріблом, паспортом та ідентифікаційним кодом.

Процедура укладання договору здачі срібла під заставу короткочасна і займає не більше 10-15 хвилин. При цьому учасникам угоди необхідно знати всі етапи позики:

 1. Оцінка срібних коштовностей. У ломбарді завжди працює експерт, який професійно оглядає виріб. На підставі його оцінки визначається сума, яку можна виручити від позики.
 2. Визначення проби дорогоцінного виробу. Для того, щоб точно визначити чи відповідає проба дійсності, використовують хімічні реактиви, які не ушкоджують сам метал, але в точності розпізнають пробу.
 3. Підписання договору внаслідок повної згоди всіх сторін. Договір складається юристами ломбарду і озвучується клієнту. Якщо відвідувача влаштовує сума позики і умови, то папери підписуються обома сторонами. Кредитні кошти можуть видаватися на термін від 1 дня. Закладене срібло при цьому надійно зберігається в ломбарді під охороною і відеоспостереженням.

Вартість срібла під заставу в Україні

Ціна срібла в ломбарді за грам в ломбарді залежить від багатьох факторів. На заставну ціну срібла за певний проміжок часу впливають курси світової валюти, політична і економічна ситуація в країні, біржові коливання. Виходячи з цього вартість може змінюватися щодня.

Незмінним залишається оцінний стан ювелірного виробу. Якщо готові коштовності або столове срібло в хорошому стані, то оцінка буде на порядок вище, ніж технічний дорогоцінний метал, який буде йти за ціною брухту. На ціну брухту впливає тільки вага, проба і зовнішній вигляд.

Проба вважається однією з найважливіших критеріїв для якісної оцінки срібла. Вона впливає на подальшу ціну коштовностей при здачі виробів в ломбард. Чим вище проба, тим дорожче буде оцінений дорогоцінний метал. Також кінцева виручена від позики сума буде прямо залежати від ваги зданого срібла. Чим більша вага, тим більше коштів можна виручити.

При видачі позик під заставу ювелірних виробів враховуються і інші фактори. Наприклад, наявність дорогоцінних каменів в ювелірному виробі. При цьому береться до уваги їх вигляд, маса, ограновування, чистота.

Експерти ломбарду часто звертають увагу на метод виготовлення виробу, його естетичну привабливість і художню цінність, наприклад, гравірування, чорніння, емалювання. Значно додати ціну позики і забезпечити максимально вигідні умови договору допоможе складність роботи прикраси.

Позики в ломбарді під заставу срібних коштовностей - вигідний варіант швидко і легко отримати потрібну суму грошей в найкоротший термін під мінімальний відсоток.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.