В Бердичівському районі незабаром продаватимуть недобудований карбідний завод — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

В Бердичівському районі незабаром продаватимуть недобудований карбідний завод

На позачерговій сесії Бердичівської районної ради до переліку об’єктів, які можуть бути приватизованими, нарешті внесли «Незавершене будівництво карбідного заводу 67% готовності», яке знаходиться на території Половецької сільської ради під назвою «Комплекс будівель та споруд №5».


На минулій сесії це питання не було прийняте, а цього разу пройшло без проблем і без обговорень. Колись цей довгобуд (починали його будувати ще в дев’яностих, а може й у вісімдесятих роках минулого століття) був у власності обласної ради, яка, даруйте з тавтологію, так і не змогла дати йому ради.


Потім його передали на баланс районної ради, яка, напевно, шукала орендаря для об’єкту, але теж не знайшла. Воно й не дивно, хто ж захоче вкладати гроші в орендоване дуже специфічне майно. Тому й вирішили спробувати його продати.


Єдине, що тут незрозуміло, так це цифра 67% готовності. Поглянувши на те, що нині залишилось на місці колишнього будівництва, була б правильнішою цифра від 10 до 15%. Звичайно ж, для продажу має проводитись експертна оцінка майна, але в нас вона може різнитись у кілька разів або й на порядок.


Колись місце розташування будівництва вибирали виходячи з того, що виробництво карбіду досить шкідливе, тому й розмістили його далеко за містом. Але згодом поблизу цього будівництва пройшла об’їзна дорога навколо Бердичева, таким чином доїхати до нього стало зручніше. Поруч розташована земельна ділянка, на якій колись було звалище шкіроб’єднання, і нині там сміття вистачає, хоча ділянка ця оформлена в оренду для будівництва сонячної електростанції.


Одним словом, якщо ціна буде адекватною, а пропозиція гарно сформульована та прорекламована (як мінімум бігборд на об’їзній), може й знайдеться охочий покупець.

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

 

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

 

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

IMG 6913

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.