Бізнес — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бізнес

До уваги платників податків!
Бердичівська ОДПІ нагадує, що 19 жовтень 2018 року (п’ятниця), останній день сплати:

У всякому разі, про таке розпочали говорити депутати на останній сесії райради, обговорюючи звіт директора табору Валентини Шевчук. Але, про все по порядку.

Для цього всі вони приїхали в Бердичів та завітали до найбільшого в місті концертного залу в МПК ім/ О. Шабельника. У четвер тут святкували своє 80-річчя працівники державного підприємства «Бердичівське лісове господарство». Адже ліси, якими опікується підприємство, розкинулись на території Бердичівського, Чуднівського, Любарського та Романівського районів. 

Ні, порушення правил дорожнього руху, як і раніше буде перевірятись працівниками поліції, та на водіїв будуть виноситись необхідні штрафи та інші стягнення. А ось за те, що в рейс виходять брудні автобуси, чи за те, що вони не дотримуються маршруту, чи за те, що не хочуть перевозити пільговиків – ніяких стягнень немає.

25 серпня був час «Ч» для сотень пасажирів двох десятків приміських транспортних маршрутів, від яких відмовився Бердичівський автопарк. Як раніше повідомлялось саме цього дня, внаслідок заборгованості за пільгові перевезення ТОВ «АТП 11837» відмовилось обслуговувати 20 маршрутів, про що й повідомило заздалегідь всі інстанції.

Нещодавно ми розповідали про можливий транспортний колапс у пасажирських перевезеннях в Бердичівському районі. Внасолідок скрутної фінансово-економічної ситуації основний перевізник у місті і районі, ТОВ «АТП-11837» відмовилось виконувати рейси по 20 збитковим маршрутам з 25 серпня.

Колектив Бердичівської райдержадміністрації вітає з Днем народження Олександра Васильовича Ревегу – народного депутата України

Діти люблять все незвичайне, яскраве, мудре, і, звичайно ж - нове. Це стосується одягу, іграшок, ігор і своєї особистої кімнати. Дитячу кімнату обов'язково потрібно прикрасити додаванням неординарних елементів і дизайнерських ідей. Дворівнева стеля в дитячій кімнаті прекрасно виконає цю місію і буде радувати дитяче око. Психологами давно доведено, що дизайн приміщення, в якому людина проводить багато часу, впливає на його психоемоційний стан.

Если в старых офисных зданиях размещение сотрудников определяется готовыми кабинетами, то в новых зачастую есть возможность организовать пространство под себя. Благодаря так называемому зонированию вы можете бесконечно манипулировать имеющейся площадью, создавать новые кабинеты, объединять ранее созданные, полностью освобождать пространство от стен. Это очень удобно, так как в современных реалиях стремительно меняется не только штат сотрудников, но и возникают потребности организовать совместную работу команд разного состава, выделить место для иностранных партнеров, конфиденциальных переговоров.

С приближением важного праздника или особого события возникает необходимость подбора соответствующего подарка. Нередко процесс выбора сопровождается долгими сомнениями и размышлениями. В итоге человек сдается и решает сделать самый банальный презент из всех возможных – конвертик. Естественно, впечатления от подобного «захватывающего сюрприза» не самые лучшие. Подобное отсутствие креативности печалит, в особенности, если учесть тот факт, что на сайте Donum.Kiev.ua представлено множество интересных вариантов подарков, которые наверняка запомнятся на всю жизнь.

Позики під заставу срібла менш вигідні, ніж здача золотих прикрас, але якщо терміново потрібна певна сума грошей, то подібна операція стане справжньою знахідкою в складній ситуації.

Про це говорилось вже досить давно. Адже останніми роками фіксується збільшення транзитних перевезень з республіки Білорусь до українських портів на Чорному морі. І якщо на ділянці від Бердичева до Одеси через Козятин та Жмеринку вагони тягнуть електровози, то на ділянці від кордону України до Бердичева цю ж саму роботу роблять тепловози, витрачаючи значно більше коштів на пальне.

Шукаєте роботу за кордоном і не знаєте, до кого звернутися, аби отримати допомогу в цьому питанні? Все просто: Візовий центр в Бердичеві – це те, що Вам потрібно!

Однією з реформ міністерства юстиції стало створення системи безоплатної правової допомоги, яку визначає Закон України «Про безоплатну правову допомогу».

Історія попередніх закінчилась кілька місяців тому, коли мобільна слідча група генеральної прокуратури в кінці квітня з’явилась в селі Райки з постановою Печерського суду про арешт активів та вилучила всю документацію підприємства ТОВ «Райківський гранітний кар’єр» бразом з комп’ютерами, серверами і програмним забезпеченням.

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.