Лісова Ірена Леонідівна — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Дата народження: 23 августа 1979
Місце народження: м. Бердичів, Житомирської області
Освіта: Вища освіта
Партійність: Безпартійний(а)
Додано в Досье

Детальніше

Лісова Ірена Леонідівна народилась 23 серпня 1979 р. у м. Бердичеві, Житомирської області.


Освіта вища. У 2002 р. закінчила Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація – менеджер-економіст.


У 2016 р. закінчила Львівський національний аграрний університет за спеціальністю «Землеустрій та кадастр», кваліфікація інженера-землевпорядника.


З 1998 р. по 2001 р. працювала головним економістом КСП «Білоцерківка».


2001-2005 рр. – заступник начальника управління сільського господарства і продовольства по реформуванню Бердичівської райдержадміністрації.


З 2005 р. по 2011 р. – головний спеціаліст, заступник начальника управління економіки, розвитку територій та інвестицій Бердичівської райдержадміністрації.


2011-2013 рр. очолювала управління економіки, розвитку територій та інвестицій Бердичівської райдержадміністрації.


З 2013р. по 2015 р. працювала завідувачем сектору інформаційних технологій та захисту інформації Управління Держземагентства у Бердичівському районі.


У 2015 р. обрана селищним головою смт. Гришківці. На даній посаді працює донині.


Громадянка України. Громадською роботою не займалась. Безпартійна. Одружена. Має дочку і сина.

Поділитися:

Три ведмеді запрошують на роботу

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.