Олександр Доманський — РІО Бердичів

П'ятниця, 16 Листопада

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Утворення антикорупційного суду вже два роки не виходить з інформаційних повідомлень засобів масової інформації. Після створення САП і НАБУ саме на відсутність такого суду нарікали ті, хто мав би боротись в країні з корупцією. Але створення його затягувалось. І лише після неодноразових «нагадувань» від міжнародного валютного фонду у стилі: «Не буде антикорупційного суду – не буде грошей», процедура зрушила з місця.

І прийшли вони не на пусте місце, а на гарно підготовлений майданчик. Мова в цій статті йтиме про підприємство, яке було створено завдяки іноземним інвестиціям ще на початку двохтисячних років. Тоді у закинутому допоміжному цеху ливарного комплексу заводу «Прогрес» підприємець з Литви відкрив цех з виготовлення текстильної продукції.

Та й хто їх мав задавати, коли в актовому залі школи №10 половину стільців зайняли працівники міськвиконкому, а іншу половину – працівники школи та інших бюджетних організацій. Але про все по-порядку.

Не можна сказати, що будівля Гришковецької гімназії раніше погано виглядала чи була аварійною, адже збудована вона була чи не останньою в районі та місті, в 1991 році, але після закінчення реновації школа стане найкращою на Бердичівщині.

В трьох об’єднаних територіальних громадах, які знаходяться на території Бердичівського району 23 грудня відбудуться вибори нових депутатів та голів.

Вони не вірять, що за свою роботу сімейного лікаря можуть отримувати гроші, співрозмірні із зарплатою депутата Верховної Ради (яка складає нині 35 тисяч гривень на місяць).

 

 

На території, де колись знаходились склади Бердичівської колонії №70, а зараз знаходяться лише їх руїни, нещодавно почали рости купи сміття.

В середу, 7 листопада, сплив перший термін у виборчих перегонах в нових об’єднаних територіальних громадах. Вибори пройдуть 23 грудня, виборчий процес розпочався 3 листопада, а в середу закінчився термін подання кандидатур на посади членів територіальних виборчих комісій.

В понеділок вранці один з відвідувачів редакції розповів, що напередодні, під Хажином виникла масова бійка між мисливцями. Мовляв, були там і єгері, і поліція, і швидка. За подробицями інциденту ми звернулись до голови районного товариства мисливців і рибалок Віктора Анатолійовича Рибака, і ось що він нам розповів:

Хоча слово «отримала» буде не зовсім точним, адже з бюджету громади на нього було витрачено 30% вартості, а інші 70% коштів – з державного бюджету.

RIFdruk

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.