П'ятниця, 09 липня 2021 — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

П'ятниця, 09 липня 2021 — РІО Бердичів

І знову з приємністю голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поділився радісною новиною у «Фейсбуці» про відкриття ще однієї амбулаторії у громаді Бердичівського району.

Опубліковано в Медицина

Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячої води присутнім розповіла голова комісії Олена Благодир. Адже серед тих дозволів, котрі надійшли особисто до неї, мінімум 2 були якраз і підробленими, тому представнику теплоенерго, а точніше – директору, та газконтори вона порадила ретельно перевіряти документи.

Опубліковано в ЖКГ

У селищі Городниця біля Новоград-Волинського відбулася фінального частина чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Першої ліги серед юнаків 2006 року народження.

Опубліковано в Спорт

Третього липня в житомирському аеропорту відбулася Конференція обласної організації партії «Слуга Народу». Відзначили, що розвиток інфраструктури серед пріоритетів роботи. Головне – забезпечити гармонійний розвиток всіх громад Житомирщини.

Slyga.Naroda.gol

Говорити про свої перспективи та розвиток партія «Слуга Народу» вирішила у знаковому місці – житомирському аеропорту. Адже він став новим символом відродження України та Житомирщини. На цьому тижні він отримав статус міжнародного, оголошені тендери на реконструкцію злітної смуги для повноцінного запуску та функціонування аеропорту.

Спеціально для участі в Конференції до Житомира завітали голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко, міністр інфраструктури Олександр Кубраков та цілий «десант» з понад 20 народних депутатів від «Слуги Народу». Також в роботі Конференції взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, голова облради Володимир Федоренко, житомирський міський голова Сергій Сухомлин та більше 100 делегатів з усіх громад Житомирщини.

Розвиток Житомирщини – пріоритет

«Ми хочемо будувати привабливу країну, куди б приходили інвестори, туристи, поверталися наші громадяни, що виїхали за кордон. Причому, будувати і на рівні країни, і на рівні кожного ОТГ. Щоб привабливим був в’їзд не тільки в країну, а й в область, обласний центр, кожне село. Ми робимо для цього дуже багато», - сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко у вітальному слові.

Головним пріоритетом діяльності команди «Слуга Народу» є розвиток країни та масштабні реформи. В першу чергу – це створення нової інфраструктури в самому широкому сенсі. Серед першочергових: судова реформа, освіта та охорона здоров’я, розвиток самоврядування, децентралізація, народовладдя.

Причому, у партії в області немає «особливих або пріоритетних» районів чи громад, де б підтримка інфраструктурних проєктів була більшою, ніж в інших. Акцент робиться на гармонійному розвитку всіх громад Житомирщини.

«Для нас немає півночі, заходу чи центру області. Ми намагаємося максимально пропорційно розбудовувати інфраструктуру, щоб всі куточки нашої області не були обділені увагою держави. Для нас важлива кожна громада», – наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Глибоко переконаний, що після нашої команди, спільної роботи від Президента до голів громад та місцевих депутатів на Житомирщині з’являться нові та залишаться десятки відремонтованих лікарень та амбулаторій, шкіл і дитячих садочків, тисячі кілометрів доріг. Це буде найбільший результат нашої діяльності», - відзначив Арсеній Пушкаренко.

Доля країни – в руках кожного

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко закликав громадян бути більш активними та включатися в політичний процес не тільки в період виборів. Адже саме від активності кожного громадянина залежить вектор розвитку країни. Для залучення громадян до вироблення та обговорення реформ по всій Україні – у районах, містах та громадах – будуть створюватися партійні офіси.

Перший в Україні районний офіс партії буде відкрито саме на Житомирщині – в Бердичеві. Наступний – у Новоград-Волинському. А до кінця року партійні осередки будуть працювати у всіх громадах Житомирщини. На цьому під час Конференції наголосив голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу», народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Ці офіси стануть точкою об’єднання людей. Місцем, де люди будуть збиратися, обговорювати реформи, пропонувати своє бачення державної політики. «Наше завдання – дійти до кожного населеного пункту, до кожної людини. Донести до них політику Президента та партії «Слуга Народу». І головне – отримати від них зворотній зв’язок», – сказав Пушкаренко.

Політичне завдання партії – перемога на виборах

Під час Конференції було оголошено, що партія «Слуга Народу» розпочинає підготовку до наступних виборів.

«Слуга Народу» – це партія влади, яка отримала безпрецедентний рівень довіри з боку людей. Спочатку на президентських та парламентських виборах у 2019 році, згодом, у 2020 році, – на місцевих. Тому команда «Слуга Народу», не зважаючи на шалений супротив та тиск з боку опонентів, які представляють переважно стару корумповану систему, відчуває свою відповідальність за те, що відбувається в країні. «У нас немає права на помилку, адже люди нам вірять та покладають на нас надії», – сказав Арсеній Пушкаренко.

Він зазначив, що зараз у Житомирській області немає структурованої партійної організації «Слуга Народу». Але є багато хороших людей: депутати, активісти, партійці. Всі вони повірили Президенту і не просто підтримали його, віддавши за нього голос, а допомагали справами. Наприклад, волонтерили на виборах, розносили газети, були спостерігачами та членами виборчих комісій, балотувалися. Саме з таких людей будуть формуватися партійні структури.

«У нас є «золотий ресурс» – це гарні хороші люди, які підтримують команду «Слуга Народу». Наше завдання – об’єднати цих людей та перетворити їх на потужну політичну силу. І через два роки, коли будемо висувати нашу команду від Житомирщини до Верховної Ради України, ми повинні чітко розуміти, що у нас є партія, з якою ми можемо перемагати на виборах», – підкреслив Арсеній Пушкаренко.

Водночас було наголошено, що стати членом партії «Слуга Народу» буде непросто. Цьому передуватиме суворий відбір. Навіть не всі депутати місцевих рад від «Слуги Народу» зможуть його подолати.«Ми не будемо нікого заганяти в партію. Людина повинна хотіти вступити в партію. А головне – бути гідною цього. Навіть депутатський мандат від «Слуги Народу» не є гарантією членства», – підкреслив Арсеній Пушкаренко.

Для впровадження в життя рішень Конференції Житомирська обласна організація політичної партії «Слуга Народу» утворила Політичну раду та обрала її очільницю. Нею стала народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики Тетяна Грищенко.

«Дякую однопартійцям за високу довіру, яку постараюся виправдати! Переконана, що ухвалене рішення стане не лише черговим етапом партійного будівництва, а й новим вікном можливостей для реалізації всього того, з чим ми йшли на вибори, формування команди людей, які прагнуть змінити країну на краще і готові наполегливо працювати над втіленням цих змін», – прокоментувала своє обрання Тетяна Грищенко.

Крім того, Житомирська обласна організація політичної партії «Слуга Народу» утворила Номінаційний комітет і Дисциплінарну комісію. Ці органи будуть займатися питаннями членства в партії, партійної дисципліни та внутрішньо-партійною роботою.

Slyga.Naroda1

Slyga.Naroda2

Slyga.Naroda3

Slyga.Naroda4

Slyga.Naroda5

Slyga.Naroda6

Slyga.Naroda7

Slyga.Naroda8

Slyga.Naroda9

Slyga.Naroda10

Slyga.Naroda11

Slyga.Naroda13

Slyga.Naroda14

Slyga.Naroda15

 

 

 

 

Опубліковано в Політика

Ценители эстетики и красивого, оригинального декора оценят эти изделия по достоинству. Купить кашпо для цветов в интернет-магазине «Грин Декор» – означает привнести в свой быт уют, приятную атмосферу, необычные детали. Таковыми они являются потому, что в каталоге продавца представлены в самых разных дизайнах и тематиках.

Заинтересуют они прежде всего любителей цветов, но и те, кто ранее их разведением не увлекался, тоже могут проникнуться этим процессом, увидев, какими эстетичными и разнообразными бывают кашпо. Они представляют собой сосуды, в которые помещаются горшки с растениями, и выполняют декоративную функцию. У изделий отсутствуют отверстия, а их название имеет французское происхождение и дословно переводится как «прятать горшок».

Особенности и функции кашпо

Эти предметы интерьера или украшения придомовой территории могут быть выполненными из различных материалов. Если они подбираются для помещения, выбор нередко останавливается на вариантах, изготовленных из дерева, лозы, пластика. Для использования в условиях улицы стоит остановить свой выбор на изделиях из материалов, более устойчивых к различным погодным условиям, – металлических, керамических, фаянсовых, гипсовых.

Основными функциями кашпо являются:

  • декоративная. Цветы и сами по себе – отличное украшение любого места, в котором они находятся. Но данные изделия позволят еще более повысить их эстетичность. Благодаря разнообразию размеров, сюжетов, в которых они выполнены, всегда можно подобрать идеальный вариант для помещения или придомовой территории с любым дизайном;

  • маскировочная. Обычный горшок может выглядеть слишком просто, а со временем и вовсе утратить всякую эстетичность. Этим изделие способно негативно повлиять на внешний вид не только самих цветов, но и того места, где они находятся. С кашпо такая проблема теряет актуальность;

  • защитная. Любое растение нуждается в поливе, а излишки влаги вытекают из специального отверстия в горшке. Чтобы она не портила поверхность, на которой оно стоит, можно использовать поддон, но это не лучший выбор с точки зрения эстетичности. Вода может вытекать из горшка в кашпо, и этого не будет видно. Кроме того, изделие защищает цветы от излишнего перегрева, холода, пересыхания. Использовать его можно и как увлажнитель воздуха, заливая непосредственно в него воду.

В продолжение темы о защитной функции кашпо: изделия с большими размерами способны стать отличной опорой для растений, имеющих длинные, высокие либо свисающие стебли, цветки. Это позволит защитить их от деформации, увядания и даже гибели.

Для различных целей, размеров цветов и данные изделия можно подобрать самые разные.

Кашпо в интернет-магазине «Грин Декор»

Его каталог по достоинству оценят поклонники настоящих произведений искусства. Предметы декора в нем представлены огромным количеством сюжетов, размеров, а стоимость их является невысокой. Все они характеризуются прекрасным качеством, точной проработкой даже самых мелких деталей, благодаря чему выглядят очень реалистичными, а от того привлекательными и оригинальными.

Кашпо из интернет-магазина «Грин Декор» – это не только прекрасный выбор для украшения собственного дома, офиса, придомовой территории, но и отличное решение для подарка.

Опубліковано в Пригоди

Її малюнки досить різноманітні – від сюжетів у яскравих барвах експресіонізму до стриманих портретів олівцем. Пориви вітру, танець дощу, запахи і звуки постають на картинах, немов оживаючи. Своєрідний світ творів випускниці Бердичівської художньої школи Єлізавети Хмельницької шанувальники мистецтва побачили у Музеї історії міста, на персональній виставці дівчини…

Опубліковано в Інтерв’ю

Ця жінка перебуває на лікуванні в неврологічному відділенні Бердичівської міської лікарні.

Опубліковано в Медицина

Поліцейські зареєстрували випадок шахрайства відносно 54-річної бердичівлянки, яка повірила ошуканцю під виглядом «банківського працівника». У результаті жінка втратила понад 16 тисяч гривень. Нині правоохоронці встановлюють особу, причетну до злодіяння, та закликають жителів міста і району бути вкрай обережними у спілкуванні з незнайомими «фахівцями» по телефону та при проведенні фінансових операцій.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

«Ми продовжуємо розбудовувати та покращувати інфраструктуру сільських територій. Сьогодні відкрили ще одну нову сучасну багатофункціональну амбулаторію у Райгородоцькій територіальній громаді». Такою новиною поділився на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Опубліковано в Медицина

У Києві відбувся чемпіонат України з бігу на 100 та 50 метрів та міжнародні змагання – «Київ Ультра Марафон». Траса пролягала на одній з популярних бігових локацій міста - Трухановому острові, якому характерні незначні перепади висоти, що не ускладнювало саму по собі важку задачу подолання довгої дистанції і дозволяло правильно розрахувати власні сили.

Опубліковано в Спорт
Сторінка 1 із 2

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.