Середа, 09 червня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Середа, 09 червня 2021 — РІО Бердичів

Выбор мебели в компанию – задача ответственная, ведь именно от нее зависит, каким будут видеть интерьер ее сотрудники, компаньоны и заказчики. Особенное внимание стоит обратить на обустройство стойки ресепшн, как первого, что бросится в глаза входящему. Встречают, как известно, по одежке, и если первое впечатление испорчено, то шанс на то, что будет вторая встреча, уходит в «минус» в процентном соотношении. А вам ведь этого не надо, правда?

Опубліковано в Бізнес

Члени адміністративної комісії при міській раді сьогодні нарешті зібралися на засідання задля розгляду протоколів про адміністративні правопорушення. Кілька разів його не проводили з різних на те причин, зокрема, через відсутність «листів щастя», а сьогодні таких було 3 і по ним потрібно було прийняти рішення відповідно до статей КУпАП.

Опубліковано в Пригоди

8 червня двом молодикам із с. Великої П’ятигірки слідчі Бердичівського районного відділу поліції повідомили про підозру у крадіжці станка, якого вони викрали з будинку односельця. Досудове розслідування триває.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Зареєстрований законопроєкт про олігархів зачіпає інтереси надто багатьох впливових осіб у політиці та бізнесі, тому його ідеї свідомо намагаються дискредитувати.

Опубліковано в Політика

Ще наприкінці квітня виконавчий комітет Бердичівської міської ради, міський Палац культури ім. О. Шабельника та любительське об’єднання «Бердичівська фотографічна фундація» організували і розпочали прийом робіт для фотоконкурсу «Бердичів "Мобіла-фото. 2021». Проте ті, хто, можливо, ще не знав про цей конкурс, але хотів би взяти участь, мають таку можливість до 00:00 годин 30 червня.

Опубліковано в Пригоди

Поки тут не розпочались грандіозні будівельні роботи, пов’язані з реконструкцією спортивного майданчика, гроші на яку обіцяв роздобути наш народний депутат, тут нині душе тихо, мило і затишно.

 

Опубліковано в Пригоди

 Та майже всім тим, хто сьогодні стоїть у черзі в управлінні соціального захисту та в центрі надання адміністративних послуг міськвиконкому.

 

Опубліковано в ЖКГ

Бердичівською окружною прокуратурою із залученням представників Управління Держпраці у Житомирській області проведені перевірки піднаглядних установ виконання покарань, розташованих на території міста Бердичева та Бердичівського району, в ході яких встановлені системні порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Законів України «Про оплату праці» та «Про охорону праці» під час залучення засуджених до суспільно-корисної праці.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.