Вівторок, 08 червня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Вівторок, 08 червня 2021 — РІО Бердичів

Сьогодні цікаву картину довелось спостерігати поблизу міського Палацу культури, де проходила ігрова програма для учасників пришкільних таборів бердичівських закладів освіти.

Опубліковано в Освіта

Проблемы и недопонимания случаются в каждой семье. Кому-то удается их решить, а кто-то оказывается в безвылазном тупике, откуда один выход – развод. Как правило, даже если разойтись стало обоюдным решением обоих супругов, пережить непростой период трудно и мужчине, и женщине. Но представители сильного пола по роду своей деятельности, занятости, да и по характеру, в большинстве умеют абстрагироваться и подстраиваться под ситуацию, поэтому быстрее отпускают ее. А вот для женщин часто разрыв отношений становиться непосильным испытанием, и, чтобы справиться с ним, без психологической помощи и поддержки не обойтись.

Опубліковано в Медицина

6 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани бердичівських парафій, парафії у Гришківцях і Осиково та гості міста зібралися на Святкову Службу Божу у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.

Опубліковано в Релігія

Вже другий тиждень на базі загальноосвітніх шкіл міста діють літні табори, організація яких є багаторічною гарною традицією і дуже подобається маленьким бердичівлянам. До таких таборів щоденно у будні дні ходять учні початкових класів та іноді приєднуються і п’ятикласники, котрі хочуть весело, цікаво і різнобічно провести свій час літніх канікул. І найчастіше такої двотижневої активності, насиченості заходами школярам видається навіть мало, тим паче, що працює табір з 9-ї до 12-ї години. Ще б пак, самі педагоги зазначають, що час пролітає дуже швидко, проте діти не лише розважаються, а й дізнаються багато чого нового, поповнюють свої знання і з незабутніми враженнями йдуть по домівках.

Опубліковано в Освіта

Фестиваль Надії запрошує бердичівлян, як дорослих, так і дітей, завітати цієї суботи, 12 червня, на площу Центральну.

Опубліковано в Культура

До уваги платників податків!

Опубліковано в Офіційна інформація

Учеба в Европе дает возможность в дальнейше, по окончанию учебного процесса, остаться в стране на законных основаниях. Чтобы облегчить себе жизнь и сэкономить затраты, компания Trust Group предлагает получить гражданство Румынии, Болгарии или Польши и без проблем жить в Германии на законных основаниях. Отзывы Trust Group помогут правильно собрать документы, узнать подробнее о процедуре получения гражданства и жить в Европе. 

Опубліковано в Освіта

Пріоритетним напрямком в роботі дільничних та ювенальних поліцейських залишаються превентивні заходи з попередження злочинів та правопорушень.

Опубліковано в Кримінальна Хроніка

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.