Понеділок, 28 червня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Понеділок, 28 червня 2021 — РІО Бердичів

Другий день святкування бердичівлянами Дня міста, Дня молоді, Дня Конституції України та Днів польської культури традиційно увінчався зустріччю у Бердичеві польських друзів. Започаткована декілька років тому гарна традиція єднання та дружби двох європейських країн – Польщі та України – щороку втілюється у святковій концертній програмі, наповненій теплою дружньою атмосферою, безліччю гарних сказаних слів та неймовірними виступами артистів.

 

Опубліковано в Культура

Хоча й не дав більшості присутніх на Центральній площі міста почути вітання міського голови Сергія Орлюка, адже він розпочався саме за кілька хвилин до оголошеного на 19.00 виступу.

Опубліковано в Політика

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.