Неділя, 27 червня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Неділя, 27 червня 2021 — РІО Бердичів

Святкові заходи в Бердичеві, присвячені Дню міста, Дню молоді, Дням польської культури та Дню Конституції продовжились сьогодні на Центральній площі та інших локаціях середмістя. Вдень до центру міста почали стікатись діти і дорослі, і там їх чекали чимало ігор та розваг.

 

Опубліковано в Культура

Після дворічної перерви у Бердичеві відгримів захід, за яким багато хто вже встиг скучити. Автоквест, який кожного року та ще й по кілька разів проходив у місті, залучаючи все більше і більше бажаючих поринути в авантюрні пригоди та кількагодинний драйв, відбувся у суботу, 26 червня.

Опубліковано в Пригоди

Є у Бердичева гарна незмінна традиція – вітати тих, хто з’явився на світ у День міста. Кожного року міський голова разом зі своїми заступниками відвідує Центр жінки, аби поздоровити новоспечених матусь із поповненням у їхніх родинах.

Опубліковано в Медицина

Якщо, звичайно, не рахувати тих, хто з неї не виходив від суботи. Сьогодні останній день святкування в Бердичеві, і центральна площа має бути готової до нього.

 

Опубліковано в ЖКГ

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.