Четвер, 24 червня 2021 — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

Четвер, 24 червня 2021 — РІО Бердичів

Станом на 24.06.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебувають 5 хворих з підтвердженим COVID-19, та 1 з підозрою на COVID-19.

Опубліковано в Медицина

32-річний раніше несудимий бердичівлянин намагався підкупити патрульних, аби ті не складали на нього протокол за нетверезе керування.

Опубліковано в Офіційна інформація

Коли мова йде про зведення будинку, його ремонт чи реконструкцію, одним із головних питань, якому варто приділити окрему увагу, є покрівля даху. За умови, що остання буде якісною, а роботи по її облаштуванню будуть проведені професійними майстрами, такий дах прослужить довго і виконуватиме всі покладені на нього функції.

Опубліковано в ЖКГ

Протягом червня Бердичівський міжрайонний відділ ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр" здійснював моніторингові дослідження води відкритих водойм в Бердичівському районі та на території м. Бердичева.

Опубліковано в Офіційна інформація

Мясо – продукт, который обязательно должен присутствовать в рационе каждого человека, ведь в нем содержится высокий процент протеина, необходимого для роста мышечных волокон. Кроме того, в его составе присутствуют микро- и макроэлементы (фосфор, селен, железо, цинк), обеспечивающие антиоксидантный эффект, а также формирование костной ткани, стимуляцию иммунной активности. В продукте содержатся витамины группы В, усиливающие синтез красных клеток крови (за счет этого снижается риск анемии). В магазинах представлен широкий ассортимент – свинина, говядина, птица. Какому способу хранения отдать предпочтение? Что лучше выбрать – замороженное или охлажденное мясо? Давайте разбираться.

Опубліковано в Пригоди

До уваги бердичівлян!

Опубліковано в Медицина

Международные автоперевозки

Большинство украинцев давно оценили качество европейских товаров и цены на них. Тем более, что стоимость европейских грузов даже с доставкой ниже аналогичного товара, продаваемого в Украине. К тому же, это отличная ниша для бизнеса - спрос на вещи из Европы высок и среди тех, кто не хочет заморачиваться с закупками, а хочет приобрести из наличия. 

Опубліковано в Бізнес

Одразу три правопорушення усього за кілька хвилин скоїв бердичівський водій, якого нещодавно за наслідками судового розгляду було оштрафовано на 34 тисячі гривень.

Опубліковано в Офіційна інформація

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.